کمیته فرهنگی و بازی جوانمردانه باشگاه ملوان بندر انزلی از جناب آقای مهدی تاج رئیس محترم سازمان لیگ  تقدیر و […]

کمیته فرهنگی و بازی جوانمردانه باشگاه ملوان بندر انزلی از جناب آقای مهدی تاج رئیس محترم سازمان لیگ  تقدیر و تشکر کرد.

 

 

 

به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندر انزلی ،  متن بیانیه کمیته فرهنگی باشگاه ملوان به شرح زیر است :

 

« پایان سیزدهمین دوره بازیهای لیگ برتر را بایستی آغاز فصلی نو در عرصه بازی جوانمردانه در مستطیل سبز به گستره ورزش ایران اسلامی تلقی کرد . از آن جهت که به مدد روحیه پهلوانی در جنابعالی و دمیده شدن این ارزش در همه اعضای فدراسیون فوتبال ، شاهد برگزاری خوب ،  وبه دور از هیاهوها و جنجالهای آنچنانی بودیم، آن هم در روزی که تیم های بالا  جدول برای قهرمانی و پایین جدول برای بقای بیشتر در حال تکاپو بودند!

 

فارق از همه نتایج کسب شده، ارائه برنامه های خوب ،و خالی از حرف و حدیث های حاشیه ای و معمول در پناه فرهنگ و منش جوانمردانه و سرشار از لطافت ها و ظرافت های کم نظیر نشان داد که هنوز هم می توان به توسعه مبانی اصولی ارزشی و اخلاقی پهلوانی در ورزش پر طرفدار فوتبال در کشور عزیزمان ایران اسلامی به طور اخص و ورزش کشور به طور اعم امیدوار بود.

 

قهرمان اصلی  لیگ   در فصل گذشته از منظر نگاه  جوانمردانه  و بی طرفانه شما و تیم برخاسته از فدراسیون فوتبال  و سازمان لیگ  بود که در روزی که می شد با دهها اما و اگر و تردید، ریشه ها و بنیان اخلاق و فرهنگ ورزش را به مثابه عصاره ناب تربیت روح و جسم به بازی گرفت ، با ارائه یک دیدگاه  بی طرفانه و بی حاشیه درسی بزرگ به همه اهالی فوتبال دادید. وجود و حضور مدیرانی چون شما که هم در طول سالهای دفاع مقدس و هم در دوران سرنوشت ساز اخیر، پرچم ارزشهای نظام را بدرستی در دست گرفته اید موجب مباهات جامعه ورزش بوده و یاد و خاطره آن همواره برجای خواهد ماند