سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال بانوان ایران گفت: در حال بررسی پیشنهادات باشگاههای خارجی هستم، اما موضوع این است که […]

سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال بانوان ایران گفت: در حال بررسی پیشنهادات باشگاههای خارجی هستم، اما موضوع این است که دیگر هیچ وقت در ایران فعالیت فوتبالی نخواهم داشت.

 

 

مریم ایراندوست در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس؛ درباره عملکرد دختران زیر ۱۹ در مسابقات بین‌المللی روسیه گفت: از نظر ساختارها و امکاناتی که فدراسیون باید فراهم می‌کرد، سنگ تمام گذاشت. از فوتبال بانوان خبر داریم؛ جوانان هم اردوهای خوبی داشته و هم بازی تدارکاتی برگزار کرده که آن را به فال نیک می‌گیریم.


وی ادامه داد: این رقابت‌ها برای ما امتیاز مثبتی است و باید مطمئن باشیم بهترین استفاده را برده‌ایم. اگر چه فوتبال دوستان نتیجه می‌خواهند و دوست دارند تیم ملی ایران در بالاترین رده باشد، اما ما هم بازیکنانی در سطح کشور داریم که اگر امکانات برای شان گذاشته شود، بهترین نتایج را می‌گیرند.


سرمربی سابق تیم ملی زیر ۱۹ سال درباره این که جهان نجاتی مربی تیم ملی گفته، هیچ بازیکنی از دوره گذشته اضافه نشده و مربیان در گذشته انتخاب خوبی در این رده نداشته‌اند، گفت: این تیم با من بهترین نتیجه را در ویتنام کسب کرده، همان بازیکنان به رده سنی بزرگسالان رفتند. به این صورتی که این مربی می‌گوید، نبوده و ما بازیکنان دیگری داشتیم که آن ها را نبردند و به هر دلیلی خط زدند.


* در این شش سال چه زمانی از ابتدای کار قرارداد بستند؟

سرمربی سابق تیم ملی بزرگسالان همچنین درباره اظهارنظر کفاشیان که تاکید داشت، ایراندوست هیچ قراردادی با فدراسیون ندارد و سرمربی تیم ملی نبوده، تصریح کرد: در این شش سال که در فدراسیون کار کردیم چه زمانی قراردادمان از اول ثبت شد؟ در جوانان هفت ماه کار کردم، اما یک هفته قبل از اعزام به مسابقات، قرارداد امضا کردیم و هر چیزی جلوی مان گذاشتند، نگفتیم کم یا زیاد است و بدون چشم‌ داشت برای سربلندی ایران کار کردیم. اگر کفاشیان در برنامه نود مرا تکذیب کرد، من سکوت کردم؛ این در حالی است که من و تعداد دیگری از مربیان جلسه‌ ای با وی داشتیم.


* کفاشیان را به خدا واگذار می‌کنم

ایراندوست با بیان این که برای برگزاری اردوهای تیم ملی از نبی ابلاغیه داشته، اظهار داشت: نبی دبیر فدراسیون به ما ابلاغیه داده، پس چه طور می‌گویند من سرمربی نبوده‌ام. هرچه بود، تمام شد و فوتبال را بوسیدم و کنار گذاشتم، اما می‌خواهم حرفی را به کفاشیان بگویم: « آقای کفاشیان! وجدان و خدا دو چیزی هستند که تا آخرت با انسان باقی می‌مانند . » کفاشیان را به خدا می‌سپارم.


ایراندوست درباره جریمه ملوان مبنی بر حاضر نشدن مقابل شهرداری بم در مسابقات لیگ برتر فوتبال گفت: برای همه  تیم‌ها ۳۰۰ -۲۰۰ هزار تومان جریمه در نظر می‌گیرند، اما ملوان را سه میلیون تومان جریمه کرده‌اند.


* دیگر فعالیت فوتبالی در ایران نخواهم داشت

وی در پاسخ به این سوال که آیا پیشنهادی از سوی کشورهای دیگر دارد یا خیر، خاطرنشان کرد: پیشنهاد دارم، اما هیچ کدام ملی نیست. در حال بررسی هستم، اما موضوع این است که دیگر هیچ وقت در ایران فعالیت فوتبالی نخواهم داشت.

 

منبع : فارس