بهمن صالح نیا سرمربی و مدیرعامل ملوان بندرانزلی: روز جمعه همراه ملوان به شیراز می رویم اما قلب ما در […]

بهمن صالح نیا سرمربی و مدیرعامل ملوان بندرانزلی: روز جمعه همراه ملوان به شیراز می رویم اما قلب ما در عضدی خواهد ماند

 

 

به گزارش خزراسپورت، غروب چهارشنبه گروهی از پیشکسوتان باشگاه ملوان و مسئولان ورزشی بندرانزلی با حضور در تمرینات داماش گیلان، پیام حمایت همه جانبه بازیکنان و هواداران باشگاه ملوان بندرانزلی را به بازیکنان داماش گیلان رساندند.


بنابر این گزارش، در این دیدار آقایان بهمن صالح نیا عضو هیئت مدیره و پدر معنوی باشگاه ملوان، نصرت ایراندوست سرمربی پیشن و رییس آکادمی باشگاه ملوان، اردشیر پورنعمت مدیرعامل سابق ملوان، محمود رمضانی رییس هیئت فوتبال بندرانزلی و جمعی دیگر از پیشکسوتان ملوان حضور داشتند.


گروه یاد شده ابتدا با حضور در دفتر الماسخاله رییس هیئت فوتبال گیلان، با وی دیدار و گفتگو کردند و سپس به صورت جمعی پس از پایان تمرینات بازیکنان داماش گیلان در رختکن این تیم حضور یافتند و با بازیکنان این تیم به گفتگو پرداختند.


در این دیدار بهمن صالح نیا پشکسوت فوتبال گیلان و سرمربی سابق تیم های منتخب گیلان و ملوان بندرانزلی به نمایندگی از سایرین پس از دیده بوسی با محمدرضا مهدوی کاپیتان داماش گیلان، گفت: ما به نمایندگی از مردم گیلان و بندرانزلی از شما که با وجود مشکلات مالی استقامت به خرج داده اید تشکر و قدردانی می نماییم.


صالح نیا افزود: ما حامل پیام مهر و محبت و دوستی پیشکسوتان و بازیکنان ملوان و مردم بندرانزلی برای شما هستیم و مطمئن باشید که بازیکنان ملوان در مسابقه پایانی خود در شیراز از جان و دل مایه می گذارند تا دو سهمیه لیگ برتری گیلان را حفظ نمایند.


سرمربی و مدیرعامل سابق باشگاه ملوان بندرانزلی در ادامه گفت: داشتن دو تیم لیگ برتری موجب افتخار تمام استان است و ملوانی ها در شیراز شرافت فوتبال گیلان و انزلی را با تمام وجود به نمایش می گذارند.


صالح نیا در پایان با اعلام این خبر که ما روز جمعه برای حمایت از بازیکنان داماش و ملوان به شیراز خواهیم رفت گفت: ما همراه تیم در شیراز خواهیم بود تا قوت قلبی باشد برای بازیکنان ملوان و البته قلب ما در عضدی باقی خواهد ماند تا با کسب نتایج مورد دلخواه، ماندگاری هر دو سهمیه گیلان در لیگ برتر را جشن بگیریم.

منبع : خزر اسپورت