شهردار رشت برای حفظ هر دو سهمیه گیلان در لیگ برتر فوتبال و بقای تیم داماش به عنوان تیم محبوب […]

شهردار رشت برای حفظ هر دو سهمیه گیلان در لیگ برتر فوتبال و بقای تیم داماش به عنوان تیم محبوب مردم رشت، برای موفقیت تیم ملوان در مقابل فجر سپاسی پاداش در نظر گرفته است.

 

 

 

 

 

به گزارش خبرگزاری فارس،خلیلی شهردار رشت به واسطه حفظ سهمیه گیلان در لیگ برتر فوتبال و باقی ماندن تیم داماش به عنوان تیم محبوب مردم شهروندان شهر رشت، پاداشی برای موفقیت تیم ملوان در مقابل فجر سپاسی در نظر گرفته است.

 

وی در این خصوص گفت: تیم راه آهن و ملوان به عنوان نماد اخلاق مداری ، این بار نیز همچون بازی های گذشته، بازی جوانمردانه ای در مقابل حریفان خود خواهند داشت.

 

شهردار رشت همچنین از آمادگی شهرداری رشت جهت استقبال مناسب از تیم ملوان پس از موفقیت در بازی مقابل فجر سپاسی در رشت  خبر داد و به تیم داماش قول مساعدت داد حمایت های شورا و شهرداری در صورت حفظ سهمیه لیگ برتر ئر فصل آینده ادامه خواهد داشت.

 

خلیلی خود از فعالان عرصه ورزش بوده و سابقه عضویت در هیئت رییسه فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران ، هیئت مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس ، مدیرعامل و عضو هئیت مدیره باشگاه فرهنگی و ورزشی نساجی مازندران را در کارنامه ورزشی داراست.