به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندر انزلی ,مریم ایراندوست در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس ؛ درباره ی […]

به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندر انزلی ,مریم ایراندوست در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس ؛ درباره ی عملکرد دختران زیر ۱۹ در مسابقات بین‌المللی روسیه گفت : از نظر ساختارها و امکاناتی که فدراسیون باید فراهم می‌کرد ، سنگ تمام گذاشت . از فوتبال بانوان خبر داریم ؛ جوانان هم اردوهای خوبی داشته و هم بازی تدارکاتی برگزار کرده که آن را به فال نیک می‌گیریم .

 

 

 

 

وی ادامه داد : این رقابت‌ها برای ما امتیاز مثبتی است و باید مطمئن باشیم بهترین استفاده را برده‌ایم . اگرچه فوتبال دوستان نتیجه می‌خواهند و دوست دارند تیم ملی ایران در بالاترین رده باشد ، اما ما هم بازیکنانی در سطح کشور داریم که اگر امکانات برای شان گذاشته شود ، بهترین نتایج را می‌گیرند .

 

سرمربی سابق تیم ملی زیر ۱۹ سال درباره ی این که جهان نجاتی مربی تیم ملی گفته ، هیچ بازیکنی از دوره ی گذشته اضافه نشده و مربیان در گذشته انتخاب خوبی در این رده نداشته‌اند ، گفت : این تیم با من بهترین نتیجه را در ویتنام کسب کرده ، همان بازیکنان به رده ی سنی بزرگسالان رفتند . به این صورتی که این مربی می‌گوید ، نبوده و ما بازیکنان دیگری داشتیم که آن ها را نبردند و به هر دلیلی خط زدند .

 

* در این ۶ سال چه زمانی از ابتدای کار قرارداد بستند ؟

سرمربی سابق تیم ملی بزرگسالان همچنین درباره ی اظهارنظر کفاشیان که تاکید داشت ، ایراندوست هیچ قراردادی با فدراسیون ندارد و سرمربی تیم ملی نبوده ، تصریح کرد : در این ۶ سال که در فدراسیون کار کردیم چه زمانی قراردادمان از اول ثبت شد ؟ در جوانان ۷ ماه کار کردم ، اما یک هفته قبل از اعزام به مسابقات ، قرارداد امضا کردیم و هر چیزی جلوی مان گذاشتند ، نگفتیم کم یا زیاد است و بدون چشم‌داشت برای سربلندی ایران کار کردیم . اگر کفاشیان در برنامه ی نود مرا تکذیب کرد ، من سکوت کردم ؛ این در حالی است که من و تعداد دیگری از مربیان جلسه‌یی با وی داشتیم .

 

* کفاشیان را به خدا واگذار می‌کنم

ایراندوست با بیان این که برای برگزاری اردوهای تیم ملی از نبی ابلاغیه داشته ، اظهار داشت : نبی دبیر فدراسیون به ما ابلاغیه داده ، پس چه طور می‌گویند من سرمربی نبوده‌ام . هرچه بود ، تمام شد و فوتبال را بوسیدم و کنار گذاشتم ، اما می‌خواهم حرفی را به کفاشیان بگویم ، « آقای کفاشیان ! وجدان و خدا دو چیزی هستند که تا آخرت با انسان باقی می‌مانند . » کفاشیان را به خدا می‌سپارم .

ایراندوست درباره ی جریمه ی ملوان مبنی بر حاضر نشدن مقابل شهرداری بم در مسابقات لیگ برتر فوتبال گفت : برای همه ی تیم‌ها ۳۰۰-۲۰۰ هزار تومان جریمه در نظر می‌گیرند ، اما ملوان را ۳ میلیون تومان جریمه کرده‌اند .

 

* دیگر فعالیت فوتبالی در ایران نخواهم داشت

وی در پاسخ به این سوال که آیا پیشنهادی از سوی کشورهای دیگر دارد یا خیر ، خاطرنشان کرد : پیشنهاد دارم ، اما هیچ کدام ملی نیست . در حال بررسی هستم ، اما موضوع این است که دیگر هیچ وقت در ایران فعالیت فوتبالی نخواهم داشت .