برنامه‌های سازمان لیگ برتر فوتبال ایران برای مراسم پایانی لیگ برتر فوتبال اعلام شد.         به گزارش […]

برنامه‌های سازمان لیگ برتر فوتبال ایران برای مراسم پایانی لیگ برتر فوتبال اعلام شد.

 

 

 

 

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، با توجه به اینکه سیزدهمین قهرمان لیگ برتر فوتبال ایران روز جمعه ۲۲ فروردین در یکی از شهرهای تبریز، تهران، اهواز یا اصفهان مشخص خواهد شد، سازمان لیگ فوتبال ایران برنامه ویژه‌ای را در هر ۴ شهر پیش‌بینی کرده است.

۴ جام ــ ۴ سکو ــ ۴۰ مدال

در هر ۴ شهر سکویی برای برگزاری مراسم قهرمانی تعبیه شده، ضمن آنکه ۴ جام قهرمانی نیز برای اهدا به تیم قهرمان به این شهرها ارسال شده است. به‌خلاف برخی گفته‌ها این جام‌های قهرمانی نمادین نبوده و تمامی آنها جام‌های اصلی قهرمانی است. ضمن آنکه ۴۰ مدال به هرکدام از این ۴ شهر ارسال شده تا به اعضای تیم قهرمان اهدا شود.

تمامی مراسم مخصوص اهدای جام قهرمانی از جمله نورافشانی هم در تمامی این شهرها به‌صورت کامل پیش‌بینی شده است.

معرفی مسئولان برگزاری

مسئولان برگزاری دیدار و مراسم پایانی اهدای جام قهرمانی نیز معرفی شدند. غلامرضا بهروان در اصفهان برای دیدار سپاهان و نفت، مهدی تاج در تبریز برای دیدار گسترش فولاد و فولاد خوزستان، عزیزالله محمدی در تهران برای دیدار استقلال و تراکتورسازی و مصطفی شهبازی در اهواز برای دیدار استقلال خوزستان و پرسپولیس به‌عنوان مسئول برگزاری مسابقه و مراسم پایانی حضور دارند.

به گزارش تسنیم، همچنین امروز (چهارشنبه) ۴ مقامی که قرار است جام تیم قهرمان را اهدا کنند نهایی خواهند شد تا هرکدام به یکی از این ۴ شهر رفته و در قالب یک مراسم منظم به‌همراه مدیرعامل باشگاه قهرمان، جام قهرمانی لیگ سیزدهم را اهدا کند.

تمامی بازی‌های هفته پایانی لیگ برتر ساعت ۱۹ روز جمعه برگزار می‌شود.