مدیربرنامه‌های سرمربی ملوان با تکذیب خبر مذاکره با باشگاه استقلال گفت: تنها چیزی که می‌توانم بگویم این است که اسکوچیچ […]

مدیربرنامه‌های سرمربی ملوان با تکذیب خبر مذاکره با باشگاه استقلال گفت: تنها چیزی که می‌توانم بگویم این است که اسکوچیچ فصل آینده در ملوان نخواهد بود.

 

 

 

فیضی مدیربرنامه دراگان اسکوچیچ سرمربی ملوان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد شایعه مذاکره استقلال با این مربی برای فصل آینده گفت: برخی رسانه‌ها حتی نوشته‌اند که اسکوچیچ بر سر دو راهی استقلال و سپاهان که این به هیچ عنوان صحت ندارد و من این مسئله را تکذیب می‌کنم ما هیچ مذاکره‌ای با باشگاه استقلال نداشته‌ایم و پیشنهاد رسمی هم از سپاهان نداشته‌ایم شاید برخی می‌خواهند این دو باشگاه که در کورس قهرمانی هستند را به نوعی به دردسر بیاندازند و تحت تأثیر قرار بدهند.

 

وی ادامه داد: تنها چیزی که در مورد اسکوچیچ می‌توانم بگویم این است که او فصل آینده قطعاً در ملوان نخواهد ماند و حضورش در انزلی منتفی است و یک پیشنهاد رسمی هم از یک تیم مطرح قطری دارد که به خواسته قطری‌ها نام آن را فاش نمی‌کنیم.

 

وی در مورد اینکه اسکوچیچ در لیگ ایران می‌ماند یا به قطر می‌رود گفت:‌ پیشنهادهای جسته و گریخته‌ای از چند باشگاه ایرانی داشته‌ایم اما هیچکدام رسمی نبوده و بیشتر از سوی رسانه‌ها و از طریق خبرنگاران از این مسائل آگاه شده‌ایم.