رییس سازمان لیگ برتر در نامه ای به روسای هیات های فوتبال لیگ برتر از تغییر ساعت تمامی دیدارهای هفته […]

رییس سازمان لیگ برتر در نامه ای به روسای هیات های فوتبال لیگ برتر از تغییر ساعت تمامی دیدارهای هفته سی ام لیگ برتر (جام خلیج فارس) از ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه به ساعت ۱۹ خبر داد.

 

 

 

 

 

به گزارش ایرنا از سازمان لیگ، در نامه مهدی تاج به هیأت های فوتبال لیگ برتر آمده است: با توجه به شرایط حاکم بر جدول مسابقات و نزدیکی امتیازات تیم ها در قعر و صدر جدول مقرر شد، کلیه دیدارهای هفته سی ام لیگ برتر در تاریخ ۲۲ فروردین ماه به طور همزمان برگزار شود و در زمینه های مختلف و مرتبط تمهیدات و پیش بینی لازم به عمل آید.

 

در ادامه این نامه آمده است: لازم است تمامی تیم ها اعم از اینکه نتیجه حاصله از بازی های پیش رو در سرنوشت آنها تاثیری داشته باشد یا نه، با احترام به قوانین و مقررات حاکم بر مسابقات با انجام بازی جوانمردانه موجب رضایت ایزد منان و جامعه ورزشی کشور به ویژه فوتبال را فراهم آورند و به این ترتیب حقی از تیمی تضییع نخواهد شد.

 

همچنین با در نظرگرفتن برنامه اختتامیه بنا به ضرورت و درخواست اسپانسر موافقت شد تمامی دیدارهای هفته پایانی لیگ برتر به جای ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه در همان روز و ساعت ۱۹ برگزار شود.

 

هفته پایانی لیگ برتر فوتبال ایران روز جمعه ۲۲ فروردین ماه برگزار می شود و ضمن مشخص شدن قهرمان و تیم هایی که موفق به کسب سهیمه آسیا شده اند، از بین تیم های داماش گیلان، ذوب آهن اصفهان و فجرسپاسی شیراز یک تیم به لیگ دسته یک سقوط می کند و یک تیم برای بقا در لیگ برتر راهی دیدار پلی آف با تیم سوم لیگ دسته یک خواهد شد.