خبرگزاری تسنیم: مدیرعامل باشگاه ملوان گفت که اگر از نظر مالی با اسکوچیچ به توافق برسند اصرار بر ماندن او […]

خبرگزاری تسنیم: مدیرعامل باشگاه ملوان گفت که اگر از نظر مالی با اسکوچیچ به توافق برسند اصرار بر ماندن او دارند.

 

 

 

مسعود معمایی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در مورد دیدار ملوان برابر سپاهان که با شکست خانگی ۳ بر ۲ ملوان همراه بود اظهار داشت: با توجه به اینکه مازیار زارع را به دلیل محرومیت و رافخایی و دو بازیکن دیگر را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشتیم اما باز هم تیم ما توانست بازی همیشگی خودش را ارائه دهد. همه تلاش کردند اما به هر حال اتفاق‌ها در فوتبال تاثیرگذار هستند و ما در دقایق پایانی شکست خوردیم.

 

 

وی اضافه کرد: به نظرم بازی باید با نتیجه تساوی به پایان  می‌رسید. هر دو تیم در یک اندازه بودند و به اصطلاح زور هیچکدام به دیگر نمی‌چربید و ما هم گل سوم را روی یک حادثه در دقیقه ۹۰ دریافت کردیم.

 

معمایی در مورد دیدار هفته آخر ملوان که برابر فجر سپاسی برگزار می‌شود و اینکه نتیجه این دیدار می‌تواند در سرنوشت داماش، دیگر تیم گیلانی لیگ تاثیرگذار باشد گفت: با توجه به اینکه داماش جزو تیم‌های گیلانی لیگ است امیدواریم که آنها هم بمانند. فکر می‌کنم روحیات سرمربی تیم ما در مدت حضورش برای همه مشخص شده و او همیشه بازی خودش را انجام می‌دهد و کاری به نتایج دیگران ندارد. از برخوردها و صداقتش مشخص است که اهل زد و بند نیست و سعی خودش را می‌کند.

 

وی در مورد رتبه ملوان که در رده ششم قرار دارد عنوان کرد: با مشکلاتی که در این فصل وجود داشت بازیکنان کار بزرگی کردند که توانستند در این مقام قرار بگیرند. امیدوارم با تمهیداتی که هیئت مدیره و سایر دست‌اندرکاران به کار می‌بندند در فصل آینده شرح وظایف در باشگاه مشخص شود و با انسجام بیشتری کار کنیم.

 

مدیرعامل ملوان در مورد وضعیت اسکوچیچ و احتمال ماندن او به عنوان سرمربی فصل آینده ملوان گفت: او در مصاحبه‌اش در مورد این موضوع صحبت کرد که در باشگاه تغییراتی حاصل شود و فکر می‌کنم خواسته او به عنوان یک سرمربی منطقی هم بود. باید تا بازی آخر صبر کنیم و ببینیم تصمیم او نسبت به ملوان چیست.

 

وی اضافه کرد: همه مایل هستند که اسکوچیچ در ملوان بماند و کارش را ادامه دهد اما با توجه به اینکه اعتقاد اسکوچیچ و بازیکنان این است که امسال سطحشان بالاتر رفته و رقم قراردادهایشان و پیشنهادها بالاتر می‌رود ممکن است که از نظر مالی با این مربی نتوانیم به توافق برسیم. برای ملوان مشکل است که هزینه‌های آنچنانی بپردازد. وضعیت ما مانند استقلال،‌ پرسپولیس و یا سپاهان نیست که بتوانیم هزینه کنیم. اگر از نظر مالی با اسکوچیچ توافق کنیم اصرار داریم که بماند.

 

معمایی در مورد محجوب، مالک پیشین ملوان و اینکه آیا دوباره به این تیم باز می‌گردد یا خیر گفت: محجوب به دلیل بدهی‌هایی که وجود داشت از حضور در ملوان انصراف داد. در حال حاضر حسابرس مستقلی در حال بررسی است تا آخرین وضعیت مالی باشگاه مشخص شود. این موضوع مشخص شود محجوب تصمیم‌گیری می‌کند.

 

او در پاسخ به این سئوال که نتیجه حسابرسی چه زمانی مشخص می‌شود اظهار داشت: فکر می‌کنم هفته آینده این حسابرسی مشخص شود.

 

مدیرعامل باشگاه ملوان درباره میزان بدهی باشگاه به تسنیم گفت: بیشتر این مبالغی که مطرح می‌شود در حد حرف و حدیث است و باید ببینیم حسابرس مستقلی که در حال حاضر فعالیت می‌کند به چه رقمی می‌رسد و فکر می‌کنم این مبلغی که اعلام می‌شود دقیق باشد. حسابداری که قبلا حسابرسی کرده بود بار دوم مبلغی متفاوت از حسابرسی بار اول را اعلام کرده بود.

 

منبع : تسنیم