سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی گفت: بازیکنانم خوب بازی کردند، دلم برای انزلی تنگ می‌شود و روزهای خوبی در انزلی […]

سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی گفت: بازیکنانم خوب بازی کردند، دلم برای انزلی تنگ می‌شود و روزهای خوبی در انزلی با ملوان داشتم.

 

 

 

 

به گزارش خبرگزاری تسنیم از انزلی، دراگان اسکوچیچ عصر امروز در نشست خبری بعد از شکست ملوان در مقابل سپاهان، اظهار کرد: سپاهان خوب بازی کرد و وقتی دقایق آخر می‌بازی حرفی برای گفتن نداریم.

 

وی با بیان اینکه ۲۰ دقیقه آخر بازیکنان ملوان با قلب بازی می‌کردند، افزود: این مسئله گاها خوب بوده و برخی اوقات خوب نیست و بازیکنان با مغزشان بازی نکردند.

 

سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی با بیان اینکه از بازیکنانم راضی هستم، گفت: بازیکنان ملوان خوب بازی کردند و از همه آنان متشکرم.

 

اسکوچیچ تصریح کرد: بازیکنان جوان را ترجیح می‌دهم ولی شرایط طوری بود که نتوانستیم و در این حال ثاقبی را وارد ترکیب کردم و او خوب بازی کرد.

 

وی با بیان اینکه هواداران ملوان واقعا باشگاه را دوست دارند و بازیکنان ملوان خوب هستند، گفت: بازیکنان ملوان یک فصل برای موفقیت جنگیدند.

 

سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی با اشاره به نحوه بازی محکم ملوان برای موفقیت ، افزود: بازیکنانم خوب بازی کردند، دلم برای انزلی تنگ می‌شود و روزهای خوبی در انزلی با ملوان داشتم.