داوران: داور: جمشید دانش مهر ، کمک‌ها: رحیم شاهین و مهدی الوندی، داور چهارم: پیام حیدری   ناظر داوری: – داوود […]

داوران:

داور: جمشید دانش مهر ، کمک‌ها: رحیم شاهین و مهدی الوندی، داور چهارم: پیام حیدری 

ناظر داوری:

– داوود رفعتی

محرومان:

– مازیار زارع (ملوان)

مصدومان:

– سید جلال رافخایی و مهدی شیری (ملوان) ، مهدی شریفی و شجاع خلیل زاده (سپاهان)

رتبه فعلی:

– ملوان در حال حاضر با ۴۴ امتیاز در رده ششم قرار دارد و با کسب و یا عدم کسب امتیاز تغییری در جایگاهش رخ نخواهد داد.

آخرین دیدار :

– گسترش فولاد ۱ – ۲ ملوان

– سپاهان۲ – ۲ سایپا

نتایج تمامی دیدار های دو تیم در لیگ برتر:

ملوان ۱۷.۴% این مسابقات را با برد(۴)، ۳۴.۸% را با مساوی(۸) و ۴۷.۸ با شکست(۱۱) پشت سر گذاشته است.

مصاحبه:

دراگان اسکوچیچ در نشست خبری پیش از بازی با سپاهان گفت: می‌خواهیم این فصل را خوب تمام کنیم. مشکلات زیادی داشتیم اما من به تیمم افتخار می‌کنم. فردا کار سختی داریم زیرا یکسری از بازیکنان غایب هستند. جلال رافخایی و شیری را نداریم. با این حال بازیکنان ملوان برای برنده شدن تلاش می‌کنند. وی ادامه داد: سپاهان تیم فوق‌العاده‌ای است که نیاز به تعریف من ندارد. در خط حمله بسیار قوی است ما این تیم را آنالیز کرده‌ایم و نقاط قوت و ضعفش را می‌دانیم. سپاهان قطعاً یکی از بهترین تیم‌های ایران است.

زلاتکو کرانچار در نشست خبری پیش از بازی با ملوان گفت: آمده‌ایم که نتیجه خوبی بگیریم تا بتوانیم در لیگ قهرمانان آسیا حاضر شویم. ما به همراه پرسپولیس، نفت، استقلال و فولاد برای کسب سهمیه آسیایی تلاش می‌کنیم. در هفته آخر هم با نفت بازی داریم که یکی از شانس‌های قهرمانی است به همین دلیل در بازی با ملوان با ترکیب هجومی بازی خواهیم کرد هرچند در این بازی خلیل‌زاده و شریفی را نداریم.

ترکیب احتمالی:

ایمان صادقی، احمد مهدی زاده ،سیامک کوروشی،احمد آهی، عزیز معبودی، سعید یوسف زاده، سعید عزت الهی، امیرحسین فشنگچی، شاهین ثاقبی، محسن یوسفی ، مهدی دغاغله 

اعداد و ارقام:

آفساید:

– بازی دو تیم ملوان بندر انزلی و سپاهان از هفته بیست و نهم لیگ برتر از ساعت ۱۷:۳۰ در ورزشگاه تختی انزلی آغاز خواهد شد، بنا به گزارش سایت ها هواشناسی دمای هوا در ساعت شروع بازی ۹ درجه سانتی گراد و شرایط جوی هم نیمه ابری خواهد بود.
– از آخرین برد ملوان برابر سپاهان در انزلی بیش از ۸ سال می گذرد! در آن دیدار ملوان توانسته بود با تک گل محمد غلامی برنده بازی شود.

– در ۲۳ دیدار دو تیم ۴۷ گل رد و بدل شده که سهم ملوان ۱۷ و سهم استقلال ۳۰ گل می باشد.
– پرگل ترین دیدار های دو تیم مربوط به برد ۴ بر ۳ سپاهان در انزلی می باشد.
– ملوان با کسب ۲۳ امتیاز در خانه تیم ششم از این حیث می باشد و سپاهان با کسب ۲۲ امتیاز در خارج خانه تیم پنجم در بازی های بیرون از خانه است.
– محمد غلامی مهاجم سپاهان تنها بازیکنی است که سابقه حضور در دو تیم را در کارنامه دارد.

 

به نظر شما در این دیدار چه نتیجه ای حاصل خواهد شد؟! نظر خود را درباره نتیجه و ترکیب تیم با ما و سایر دوستان در میان بگذارید.

مرتضی صیاد چپری


منبع : ملوان کلاب.نت (www.MalavanClub.Net)