مهاجم جوان ملوان گفت:امیدوارم وضعیت باشگاه برای لیگ آینده مشخص شود تا بتوانیم سهمیه آسیا را کسب کنیم. به گزارش […]

مهاجم جوان ملوان گفت:امیدوارم وضعیت باشگاه برای لیگ آینده مشخص شود تا بتوانیم سهمیه آسیا را کسب کنیم.
به گزارش سرویس ورزشی برنا از بندرانزلی، شاهین ثاقبی یکی از چهره های موفق و تاثیرگذار این فصل تیم ملوان بندرانزلی درباره بازی روز یکشنبه این تیم مقابل سپاهان در چارچوب هفته بیست و نهم لیگ برتر فوتبال گفت: بازی سختی مقابل سپاهان پیش رو داریم چرا که آنها دنبال سهمیه آسیا هستند.

وی ادامه داد: با توجه به برد تیم ما مقابل تیم ها بالای نشین از جمله نفت و استقلال و حتی سپاهان آن هم در اصفهان به نوعی آن ها از تیم ملوان ترس دارند.

ثاقبی گفت: ملوان مطمئناً برای کسب سه امتیاز گام به میدان خواهد گذاشت و به مساوی هم قانع نیستیم چرا که با برد این تیم می توانیم در جدول بالاتر برویم.

وی با بیان اینکه خیلی خوشبینانه ملوان بتواند جایگاه پنجمی را در پایان لیگ بدست آورد افزود: تلاش مان را می کنیم که این اتفاق رخ دهد اما جایگاه ششمی هم در این فصل جایگاه بدی نیست.

شاهین ثاقبی درباره اینکه در ابتدای فصل اکثراً فکر می کردند که ملوان می بایست برای بقا تلاش کند گفت: دلایل زیادی درباره عدم نتیجه گیری در بازی های ابتدایی نیم فصل اول وجود داشت از جمله نداشتن زمین مناسب، دیر محلق شدن بزرگان به تیم، نداشتن بازی تدارکاتی اما به مرور هماهنگی بازیکنان بایکدیگر بیشتر شد و توانستیم با حمایت هواداران نتایج خوبی کسب کنیم.

وی نقش اسکوچیچ را در کسب نتایج بسیار تأثیر گذار دانست و گفت: از لحاظ روحی و روانی خیلی به تیم کمک کرد چون خیلی با هم رفیق بودیم و در روی ضربه های کاشته خیلی برنامه داشتیم.

ثاقبی که در میان تماشاگران ملوان به “پدروی انزلچی” شهرت یافته در این خصوص گفت: احساس خیلی خوبی دارم و به خود افتخار می کنم که هوادران چنین به من لطف دارند.

وی با توجه به پیشرو بودن شانزدهمین سالگرد سیروس قایقران در بندرانزلی درباره او گفت: قایقران اسطوره تکرار نشدنی فوتبال ایران است.

ثاقبی ادامه داد: من از کودکی و از زمانی که در تیم های پایه بودم هرساله در مراسم سالگرد ایشان شرکت کرده ام و امسال هم ۱۰۰ درصد شرکت خواهم کرد.

وی با بیان اینکه سال آینده نیز با باشگاه ملوان قرارداد دارد گفت: امیدوارم وضعیت باشگاه برای لیگ آینده مشخص شود تا بتوانیم سهمیه آسیا را کسب کنیم و در جام حذفی قهرمان شویم.

منبع : برنا