سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی گفت: احتمالاً‌ بازی با سپاهان آخرین حضور من در انزلی است.     دراگان اسکوچیچ […]

سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی گفت: احتمالاً‌ بازی با سپاهان آخرین حضور من در انزلی است.

 

 

دراگان اسکوچیچ در نشست خبری پیش از بازی با سپاهان گفت: می‌خواهیم این فصل را خوب تمام کنیم. مشکلات زیادی داشتیم اما من به تیمم افتخار می‌کنم. فردا کار سختی داریم زیرا یکسری از بازیکنان غایب هستند. جلال رافخایی و شیری را نداریم. با این حال بازیکنان ملوان برای برنده شدن تلاش می‌کنند.

 

به گزارش فارس، وی ادامه داد: سپاهان تیم فوق‌العاده‌ای است که نیاز به تعریف من ندارد. در خط حمله بسیار قوی است ما این تیم را آنالیز کرده‌ایم و نقاط قوت و ضعفش را می‌دانیم. سپاهان قطعاً یکی از بهترین تیم‌های ایران است.

 

سرمربی ملوان در مورد مشکلاتی که در این فصل داشت، ‌گفت: ۸-۹ بازیکن در دقایق آخر به ما اضافه شدند مشکلات زیادی داشتیم با این حال بازیکنانم با غیرت هستند و من هیچ‌وقت این تیم و بازیکنان را فراموش نخواهم کرد. یکی از دلایلی که از حضور در انزلی لذت می‌برم هم هواداران فوق‌العاده ملوان هستند که به تیم ما خیلی کمک می‌‌کنند. خودم شخصاً در خیابان گرمی مردم را احساس می‌کنم.

 

اسکوچیچ تصریح کرد: این بازی احتمالاً‌ آخرین بازی من در انزلی است و این نشست هم احتمالاً آخرین مصاحبه من در انزلی خواهد بود. من همیشه ملوان و انزلی را در ذهن خواهم داشت. به این دلیل می‌گویم احتمالاً چون هیچ چیز قابل پیش‌بینی نیست.

 

سرمربی ملوان تصریح کرد: در زندگی باید پیشرفت کرد و همواره اهداف بزرگ‌تری داشت. من می‌خواهم قهرمان حذفی و لیگ شوم. بنابراین اگر شما می‌توانید با من بیایید اگر نه بگذارید که من بروم. من همیشه با قلبم صحبت‌ کرده‌ام و هیچ وقت دروغ نمی‌گویم. خاطرات خوبی از مردم انزلی دارم من جاه‌طلب هستم و می‌خواهم همواره تصمیمات بهتری بگیرم.

 

وی با اشاره به صحبتش در مورد قرارداد گفت: ‌در این سه ماهه که بارها در مورد قراردادم صحبت کرده‌ام، کسل شده‌ام. من می‌خواهم وقتی از اینجا بروم بگویند هم مربی و هم آدم خوبی بود. در مورد قراردادم سه ماه حرف زدم و دروغ‌های زیادی شنیده‌ام من اگر محبوب شده‌ام فقط کارم را انجام داده‌ام نه چیز دیگری.

 

وی در مورد اینکه از باشگاه‌های دیگر پیشنهاد دارد یا نه،‌گفت:‌ پیشنهاد همیشه هست. این مسائل را مدیر برنامه‌ام پیگیری می‌کند و وقتی فصل تمام شد در مورد این مسئله تصمیم‌گیری می‌کنم در حال حاضر فقط کارم را انجام می‌دهم. من به این خاطر می‌گویم احتمالاً در انزلی هستم چون نمی‌توان پیش‌بینی کرد که در زندگی چه اتفاقی می‌افتد. پول مهم است اما باشگاه هم باید برنامه‌ریزی و نظم داشته باشد همه چیز فقط پول نیست، من همیشه فقط برای پول کار نکرده‌ام. اینجا هم هیچکس نمی‌گوید من چقدر تاکنون پول گرفته‌ام. من فقط برای اینکه کارم را به خوبی انجام دهم، وظیفه‌ام را انجام داده‌ام.

 

وی در مورد اینکه از کارش در ملوان راضی است یا نه، گفت:‌ بله از کاری که با بازیکنانم انجام داده‌ام راضی هستم. می‌خواستم خودم را اثبات کنم. من نتایج بهتری هم در خارج از ملوان گرفته‌ام. قهرمان جام حذفی شده‌آم اما حضور در اینجا برایم یک چالش بود و راضی هستم.

 

اسکوچیچ در مورد اینکه رافخایی در صفحه اجتماعی‌اش نوشته اگر او بماند تبدیل به فرگوسن ملوان می‌شود، گفت: شما می‌توانید صفحه او را ببینید و ببینید که چقدر از علاقه‌اش به فرگوسن صحبت کرده است.

 

وی ادامه داد: من نمی‌خواهم فقط در مورد فرضیات صحبت کنم و بگویم اگر، اگر، ‌اگر یا شاید شاید شاید، باید بر اساس واقعیات تصمیم‌گیری کرد. شما خودتان در انزلی هستید و باشگاه را بهتر از من می‌شناسید. من از نتایجی که گرفته‌ایم راضی هستم اما مسائل دیگر باشگاه مثل اینکه چه زمین چمنی داشته باشیم ورزشگاه، تجهیزات و مدارس فوتبال بهتری داشته باشیم به من ارتباط پیدا نمی‌کند. من فقط سرمربی هستم و باید کارم را انجام دهم. در تمرین قبل از بازی با گسترش مهدی شیری پایش در چاله زمین پیچید و مصدوم شد. پس پیشرفت فقط با نتیجه خوب به دست نمی‌آید.

 

وی در مورد اینکه ممکن است این شرایط درست شود یا نه،‌ گفت:‌همه چیز با تلاش و برنامه‌ریزی درست خواهد شد.