بازیکن کهنه کار رومانیایی پس از ترک اینتر به طور رسمی خداحافظی خود از فوتبال را اعلام کرد.     […]

بازیکن کهنه کار رومانیایی پس از ترک اینتر به طور رسمی خداحافظی خود از فوتبال را اعلام کرد.

 

 

 

 

به گزارش خبرگزاری مهر، این بازیکن ۳۳ ساله در طول این فصل از رقابتها پیوسته با آسیب دیدگی پا مواجه بود و حتی یک بازی هم برای اینتر به میدان نرفت.

 

بر پایه گزارش اسکای اسپورتس، قرارداد وی تا تابستان با باشگاه ایتالیایی اعتبار داشت اما طی توافق دو سویه، این قرارداد باطل شد.

 

باشگاه اینتر بیانیه‌ای با این مضمون منتشر کرد: چیوو همواره به عنوان یکی از درخشان ترین بازیکنان تاریخ باشگاه به یاد آورده خواهد شد. باشگاه به خاطر توانایی، وفاداری و نقش کلیدی این بازیکن در سال‌های حضور در این تیم، از وی سپاسگزاری می‌کند.

 

“کریستین چیوو” بازی خود را از تیم رومانیایی “رسیتا” آغاز کرد و در سال ۱۹۹۹ به آژاکس هلند پیوست. وی پس از آن در سال ۲۰۰۳ رهسپار رم شد. چیوو در سال ۲۰۰۷ به اینتر پیوست و با این تیم به سه عنوان قهرمانی رقابتهای سری آ، دو جام حذفی ایتالیا ، یک لیگ قهرمانان اروپا و یک قهرمانی باشگاه‌های جهان دست پیدا کرد.

 

چیوو پس از خداحافظی از فوتبال گفت: به عنوان یک بچه پا به عرصه فوتبال گذاشتم. بچه‌ای که رویای فراوانی در سر داشت. اکنون در حالی فوتبال را ترک می‌کنم که بسیاری از موهایم خاکستری شده است. پدر! امیدوارم به پسرت ببالی. این پایان سفر من است…و آغاز باقی زندگی ام.