فولام در هفته سی و دوم لیگ برتر انگلیس در حالی که دژاگه برای تیمش گلزنی کرد، بار دیگر تن […]

فولام در هفته سی و دوم لیگ برتر انگلیس در حالی که دژاگه برای تیمش گلزنی کرد، بار دیگر تن به شکست داد.

 

 

 

 

به گزارش خبرگزاری فارس، هفته سی و دوم رقابت های لیگ برتر انگلیس با انجام یک دیدار بین تیم های فولام و اورتون ادامه یافت.

 

در این دیدار که در زمین خانگی فولام انجام شد، تیم میزبان با حساب سه بر یک تن به شکست داد. در دقیقه ۵۱ دیوید استوک دیل به اشتباه دروازه خودی را باز کرد تا اورتون از میزبان خود پیش بیفتد. در ادامه اشکان دژاگه روی پاس ارسالی استیو سیدول موفق شد گل تساوی را وارد دروازه اورتون کند تا بدین ترتیب بار دیگر برای تیمش گلزنی کند.

 

در ادامه کوین میرالاس در دقیقه ۷۹ گل دوم اورتون را زد و در نهایت استیون نای اسمیت نیز در دقیقه ۸۷ برای بار سوم دروازه فولام را باز کرد تا اورتون با حساب سه بر یک برنده شود.

 

در پایان این دیدار فولام با همان ۲۴ امتیاز در رده بیستم جدول باقی ماند تا همچنان یکی از گزینه های سقوط به دسته پایین تر باشد. اورتون هم با این پیروزی ۶۰ امتیازی شد تا همچنان در رده پنجم جدول بماند.

 

در دیگر دیدار امشب لیگ برتر نیز لیورپول در خانه خود مقابل تاتنهام به پیروزی پرگل ۴ بر صفر دست پیدا کرد.

لوییس سوارز، فیلیپ کوتینهو ، ژوردن هندرسون سه بار دروازه ی تاتنهام را گشودند. یونس کابول مدافع تاتنهام نیز به اشتباه توپی را وارد دروازه ی خودی کرد تا بدین ترتیب لک لک های آنفیلد با پیروزی ۴ یر صفر مقابل تاتنهام ۷۱امتیازی شود و موقتا در صدر جدول لیگ برتر بایستد.