مدیر رسانه ای باشگاه ملوان گفت: یک گروه حسابرس ویژه آخرین وضعیت بدهی‌های ملوان را بررسی کرده‌اند و سیروس محجوب […]

مدیر رسانه ای باشگاه ملوان گفت: یک گروه حسابرس ویژه آخرین وضعیت بدهی‌های ملوان را بررسی کرده‌اند و سیروس محجوب هم به باشگاه برمی‌گردد.


 

ارسطو عزتیان مدیر رسانه ای باشگاه ملوان در گفتگویی با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس گفت : پس از پیروزی خارج از خانه تیم فوتبال ملوان بندر انزلی در مقابل تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز بنا به صلاحدید کادر فنی تمرینات تیم فوتبال ملوان تا روز یکشنبه تعطیل شد.

 

مدیر رسانه ای باشگاه ملوان همچنین از پرداخت یکی از پاداش های معوقه بازیکنان ملوان پیش از بازی با گسترش فولاد تبریز خبرداد و گفت:صبح روز پنجشنبه و پیش از بازی، باوجود اختلافات مالی بوجود آمده بر سر بدهکاری های باشگاه ملوان و با توجه به اینکه سیروس محجوب به دلیل عارضه شیمیایی تحت نظر و بستری بود برای بالا بردن روحیه بازیکنان تیم  یکی از پاداش‌های معوقه بازیکنان ملوان توسط  مالک باشگاه به حساب بازیکنان واریز شد  ضمن اینکه پیش از این نیز پاداش نایب قهرمانی تیم فوتبال بانوان و همچنین قهرمانی در جام حذفی بانوان و بیست درصد از مبلغ قرارداد تیم فوتبال بانوان ملوان و تمامی هزینه‌های برگزاری بازی‌های تیم‌های پایه و بزرگسالان ملوان تا پایان بازی های لیگ برتر توسط مالک باشگاه ملوان پرداخت شده است.

 

وی در مورد اینکه محجوب چه زمانی به ملوان باز خواهد گشت گفت: یک گروه حسابرسی ویژه آخرین وضعیت  بدهکاری های باشگاه را محاسبه کرده اند و با توجه به در خواست‌های مکرر هواداران ملوان مبنی بربازگشت آقای محجوب و همچنین آمار نظرسنجی مردمی که ۹۰ درصد هواداران خواهان بازگشت مالک باشگاه شده اند انشاءالله خبرهای خوشی در راه است و بزودی محجوب به ملوان باز می‌گردد.

 

عزتیان همچنین در مورد تعداد گلهای مهدی دغاغله در جدول گلزنان لیگ برتر خاطر نشان کرد: مهدی دغاغله مهاجم تیم فوتبال ملوان با دو گلی که در مقابل تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز به ثمر رساند ۱۰ گله شده است که به اشتباه در رسانه ها تعداد گلهای دغاغله عدد ۹ ذکر شده است.

 

به گزارش فارس، محجوب بعد از اینکه میزان بدهی‌های باشگاه ملوان ۱۰ میلیارد تومان اعلام شد از ادامه حضور در باشگاه انصراف داد اما ظاهرا او می‌خواهد دوباره به باشگاه ملوان برگردد.