داوران: – موعود بنیادی فر کمک ها: بابک داوری ، مجید ویشگاهی داور چهارم: محمد ملکی   ناظر داوری: – حسین […]

داوران:

– موعود بنیادی فر کمک ها: بابک داوری ، مجید ویشگاهی داور چهارم: محمد ملکی


 

ناظر داوری:

– حسین عسگری

محرومان:

مصدومان:

– مهدی شیری ، نیما دلاوری ، سهیل رحمانی (ملوان)

رتبه فعلی:

– ملوان در حال حاضر با ۴۱ امتیاز در رده ششم قرار دارد و امکان صعود به رده  بالاتر ندارد، در صورت عدم کسب امتیاز خطر سقوط  یک پله ای وجود خواهد داشت.

آخرین دیدار :

– ملوان ۴ – ۲ استقلال تهران

– سایپا ۱ – ۱ گسترش

نتایج تمامی دیدار های دو تیم در لیگ برتر:

این دو تیم تاکنون یک بار در چارچوب لیگ برتر با یکدیگر دیدار کرده اند که مربوط به بازی دو رفت لیگ سیزدهم می باشد، ملوان در آن دیدار با نتیجه ۲ بر ۱ به برتری رسید.

ترکیب احتمالی:

ایمان صادقی، احمد مهدی زاده،سیامک کوروشی،احمد آهی، عزیز معبودی، سعید یوسف زاده، مازیار زارع، شاهین ثاقبی، امیرحسین فشنگچی ، مهدی دغاغله و سید جلال رافخایی

اعداد و ارقام:

آفساید:

– بازی دو تیم گسترش فولاد و ملوان بندر انزلی از هفته بیست و هشتم لیگ برتر از ساعت ۱۷:۳۰ در ورزشگاه اختصاصی گسترش در تبریز آغاز خواهد شد، بنا به گزارش سایت ها هواشناسی دمای هوا در ساعت شروع بازی ۱۷ درجه سانتی گراد و شرایط جوی هم آفتابی خواهد بود.
حواشی اخیر ملوان در بخش مدیریتی و عدم پرداخت مطالبات بازیکنان در سه هفته به پایان لیگ از سویی می تواند موجب تضعیف روحیه ی بازیکنان شود و یا اینکه با توجه به مسائلی که پیش آمده انگیزه ی بازیکنان را برای پیروزی و اثبات حقانیتشان در سه بازی آینده مضاعف نماید ، هرچند که تا اینجای فصل نیز فرا تر از انتظار عمل کرده اند .
– این اولین دیدار ملوان برابر گسترش فولاد در تبریز می باشد.

– ملوان با کسب ۱۹ امتیاز در خارج از خانه تیم ششم از این حیث می باشد و گسترش فولاد با کسب ۱۵ امتیاز در خانه یازدهمین تیم در بازی های خانگی می باشد.

– امید نظامی پور و محسن فروزان بازیکنان گسترش فولاد سابقه عضویت در ملوان را در  کارنامه دارند.

– ملوان در ۳ بازی گذشته خود تساوی به ثبت نرسانده و در مقابل گسترش ۳ بازی آخر خود را با تساوی به پایان رسانده است.


به نظر شما در این دیدار چه نتیجه ای حاصل خواهد شد؟! نظر خود را درباره نتیجه و ترکیب تیم با ما و سایر دوستان در میان بگذارید.

 

 

مرتضی صیاد چپری

منبع : ملوان کلاب.نت (www.MalavanClub.Net)