«الساندرو دل پیرو» مهاجم کهنه کار ایتالیایی به عنوان سفیر جام ملت های آسیا ۲۰۱۵ که به میزبانی استرالیا برگزار […]

«الساندرو دل پیرو» مهاجم کهنه کار ایتالیایی به عنوان سفیر جام ملت های آسیا ۲۰۱۵ که به میزبانی استرالیا برگزار می شود، انتخاب شد.

 

 

 

 

به گزارش ایرنا به نقل از رسانه های عربی، «دل پیرو» امروز سه شنبه قرارداد خود با کمیته برگزاری مسابقات جام ملت های آسیا ۲۰۱۵ را امضا کرد و سفیر این مسابقات در خارج از قاره آسیا شد.

 

مسابقات فوتبال جام ملت های آسیا در ماه ژانویه ۲۰۱۵ به میزبانی استرالیا برگزار می شود.

 

دل پیرو که هم اکنون در تیم سیدنی اف سی استرالیا بازی می کند در مراسم قرعه کشی مسابقات فوتبال جام ملت های آسیا که فردا چهارشنبه در ساختمان اوپرا شهر سیدنی برگزار می شود ، شرکت می کند.

 

این بازیکن ۳۶ ساله ایتالیایی درباره انتخاب خود به عنوان سفیر مسابقات جام ملت های آسیا اظهار کرد: کمیته برگزاری این مسابقات از من خواست که سفیر این مسابقات شوم و من خیلی سریع موافقت خود را با این درخواست اعلام کردم زیرا خود را جزئی از این مسابقات مهم می دانم.

 

وی افزود: می خواهم به زیبایی به استرالیا و تیم سیدنی اف سی که از سال ۲۰۱۲ در آن بازی می کنم، پاسخ دهم و تلاش می کنم که استرالیا و شهر سیدنی که در آن بازی می کنم از این رویداد مهم ورزشی استفاده کند.

 

تیم های ملی فوتبال ایران، کره جنوبی، ژاپن، کره شمالی، چین، بحرین، عراق، اردن، کویت، عمان، قطر، عربستان سعودی، امارات عربی متحده، ازبکستان و استرالیا به مرحله نهایی مسابقات جام ملت های آسیا ۲۰۱۵ راه یافته اند.

 

آیین قرعه کشی این مسابقات فردا چهارشنبه در شهر سیدنی استرالیا برگزار می شود.