به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندر انزلی ‘سرپرست تیم فوتبال ملوان گفت:من به چشم خود ندیدم که درودگر چنین […]

به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندر انزلی ‘سرپرست تیم فوتبال ملوان گفت:من به چشم خود ندیدم که درودگر چنین مبالغی که در رسانه‌ها عنوان می‌کنند را دریافت کرده باشد

 

 

 

 

عین‌الله حاج آقایی در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران؛ درخصوص وضعیت تیم فوتبال ملوان اظهار داشت: مسائلی که این اواخر درباره مبالغی که درودگر از باشگاه ملوان دریافت نموده و از سوی رسانه‌ها مطرح می‌شود را نه تایید می‌کنم و نه تکذیب چراکه من به هیچ وجه به چشم خود ندیده‌ام که وی این مبالغ را دریافت کرده باشد.

 

وی تصریح کرد:هم اکنون محجوب در سمت مدیرعاملی باشگاه ملوان بندرانزلی را هدایت می‌کند و قصد دارد تا باقدرت در این جایگاه به مردم انزلی خدمت کند.

 

وی افزود:در حال حاضر نیز تمرینات ملوانان با حضور تمامی بازیکنان تیم پیگیری می‌شود و انگیزه و نشاط نیز حرف اول را در تمرینات ما می‌زند.

 

حاج‌آقایی ادامه داد:تاکنون بازیکنان ما همچون سایر بازیکنان لیگ برتر فوتبال ایران در حدود ۴۵ درصد از قراردادهای خود را دریافت کرده‌اند و در تلاش هستیم تا طی روزهای آتی مقداری دیگر از مبالغ قراردادهای بازیکنان را پرداخت نماییم.

 

وی در پایان خاطرنشان کرد:دیدار نخست تیم فوتبال ملوان در سال جدید با تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز خواهد بود و سعی داریم تا با کسب اولین پیروزی در سال نو هدیه‌ای ویژه به هواداران خود بدهیم زیرا هدف ما در لیگ برتر سیزدهم فوتبال ایران تثبیت جایگاه ملوانان در نیمه بالایی جدول رده‌بندی است.