رقابتهای دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا پنجشنبه شب در نقاط مختلف قاره سبز برگزار شد که در […]

رقابتهای دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا پنجشنبه شب در نقاط مختلف قاره سبز برگزار شد که در پایان چهره ۸ تیم راه یافته به مرحله یک چهارم نهایی رقابتها مشخص شد.

 

 

 

 

به گزارش خبرگزاری مهر، تیم فوتبال یوونتوس که بعد از حذف از لیگ قهرمانان اروپا به چیزی به جز قهرمانی در رقابتهای لیگ اروپا راضی نمی شود و فینال این رقابتها نیز در ورزشگاه خانگی اش برگزار خواهد شد موفق شد با پیروزی یک بر صفر مقابل فیورنتینا به جمع ۸ تیم پایانی راه یابد. یووه در دیدار رفت مقابل فیورنتینا به تساوی یک بر یک دست یافته بود اما در دیدار برگشت تک گل دقیقه ۷۱ آندره آ پیرلو آنها را راهی دور بعدی کرد.

 

 

در دیگر دیدار ناپولی که در دیدار رفت با نتیجه ۳ بر ۲ مغلوب پورتو شده بود در دیدار برگشت به نتیجه ای بهتر از تساوی ۲ بر ۲ دست پیدا نکرد تا از دور رقابتها حذف شود. در این بازی گوران پاندف (۲۱) و دووان زاپاتا (۹۰) برای ناپولی گل زدند و نبیل گیلاس (۶۹) و ریکاردو کارشما (۷۶) برای پورتو گلزنی کردند.

 

در یکی دیگر از دیدارهای مهم تاتنهام تنها نماینده انگلیس در این رقابتها هم که دیدار رفت را با نتیجه ۳ بر یک به بنفیکا واگذار کرده بود در دیدار برگشت با تساوی ۲ بر ۲ مقابل این تیم پرتغالی متوقف شد تا از دور رقابتها کنار برود. در این دیدار ناصر چادلی در دقایق ۷۸ و ۷۹ هر دو گل تاتنهام را به ثمر رساند و اسکیل گارای (۳۴) و رودریگو دوس سانتوس (۹۰ پنالتی) برای بنفیکا گل زدند.

 

نتایج کامل دیدارهای پنجشنبه شب لیگ اروپا را در زیر مشاهده می کنید:

 

* والنسیا اسپانیا یک (۴) – لودوگورتس بلغارستان صفر (صفر)

 

* ردبول سالزبورگ اتریش یک (یک) – اف سی بازل سوئیس ۲ (۲)

 

* ناپولی ایتالیا ۲ (۳) – پورتو پرتغال ۲ (۲)

 

* آنژی ماخاچ کالا روسیه صفر (صفر) – آلکمار هلند صفر (یک)

 

* ویکتوریا پلژن جمهوری چک ۲ (۳) – لیون فرانسه یک (۵)

 

* رئال بتیس اسپانیا صفر (۲) – سویا اسپانیا ۲ (۲) سویا در ضربات پنالتی با نتیجه ۴ بر ۳ پیروز شد

 

* بنفیکا پرتغال ۲ (۵) – تاتنهام انگلیس ۲ (۳)

 

* فیورنتینا ایتالیا صفر (یک) – یونتوس ایتالیا یک (۲)

 

* نتایج داخل پرانتز نتایج مجموع دو بازی رفت و برگشت است