تمرین ملوان از امروز از سر گرفته شد و در محل تمرین ملوان صحبتهایی در خصوص یکی از مطالب منتشر […]

تمرین ملوان از امروز از سر گرفته شد و در محل تمرین ملوان صحبتهایی در خصوص یکی از مطالب منتشر شده در سایت “ملوان کلاب” مطرح شد و عنوان شد که این مطلب از سوی این سایت گذاشته شده که در ادامه لازم میدانیم توضیحاتی را در این خصوص مطرح نماییم .

 

مطلبی که در مورد آن صحبت شد و متاسفانه برخی از بازیکنان عزیز ملوان را ناراحت کرده بود با عنوان ادامه اعتصاب بی سابقه در ملوان در بخش “اخبار فوتبال ایران و جهان” ستون سمت راست سایت “ملوان کلاب” قرار گرفته شده است . این تحلیل که روز گذشته در سایت منتشر شد به هیچ عنوان از سوی پایگاه اینترنتی “ملوان کلاب” نوشته نشده است بلکه این خبر مربوط به “سایت و روزنامه ۹۰” با شماره خبر ۹۳۴۸۵ می باشد که می توانید لینک اصلی آن را اینجا مشاهده نمایید .

 

بخش “اخبار فوتبال ایران و جهان” در ستون سمت راست سایت ، مربوط می شود به اخبار مهم فوتبال ایران و دنیا و همچنین اخباری که از ملوان در رسانه های مختلف منتشر می گردد و این بخش به هیچ عنوان گویای مواضع رسمی سایت “ملوان کلاب” نمی باشد و تمام اخبار و تحلیل هایی که از سوی خود سایت انتشار داده می شود با ذکر نام نویسنده و منبع ملوان کلاب است . یکی از کارهای که سعی کردیم در سالهای اخیر انجام دهیم و آن را در استان گیلان باب کنیم ، بحث احترام و رعایت حقوق رسانه های مختلف بوده است و به همین دلیل هیچ مطلبی در سایت بدون “ذکر منبع” قرار نمیگیرد . با این وجود زمانی که در محل تمرین ملوان در مورد این مطلب بحث شد متاسفانه از سوی سرپرست تیم به اشتباه گفته شد که این مطلب از سوی سایت ملوان کلاب گذاشته شده است که این موضوع به هیچ عنوان صحت ندارد .

 

متاسفانه در روزهای گذشته ما بیشتر از اینکه به کار خبری بپردازیم ناچاریم دائما در خصوص ابهامات و اتهامات وارده پاسخگو باشیم و توضیحات لازم را ارائه کنیم که ممکن است این موضوع تکدر خاطر کاربران عزیز سایت را فراهم کرده باشد و از این بابت از سروران گرامی پوزش می طلبیم و صد البته امیدواریم همه ی این اتفاقات “سهوی و بدون نیت قبلی” بوده باشد .

 

ما هوای ملوان را داریم …

 

میثم شاهین