به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندر انزلی , فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران، اسامی بازیکنان دعوت شده به تیم […]

به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندر انزلی , فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران، اسامی بازیکنان دعوت شده به تیم ملی ایران را در مقاطع نونهالان، نوجوانان و جوانان را اعلام کرد که در آن در هر سه مقطع سنی نام بازیکنان ملوان به چشم می‌خورند.

 

 

 

 

بنابراین گزارش، بازیکنان تیم ملی نونهالان باید روز سه شنبه پنجم فروردین ماه راس ساعت ۱۴ عصر خود را به کادر فنی تیم ملی در کمپ تیم‌های ملی معرفی کنند که در میان دعوت شدگان نام محمود یاسور علی‌پور از ملوان بندر انزلی  به چشم می‌خورد.گفتنی است، این اردو تا ۸ فروردین ماه ادامه دارد

 

اردوی آماده سازی تیم ملی فوتبال نوجوانان از هشتم فروردین ماه به مدت چهار روز در کمپ تیم‌های ملی آغاز می‌شود که مصطفی قنبرپور اسامی ۲۷ بازیکن دعوت شده به اردوی تدارکاتی را به شرح زیر اعلام کرد.

در بین دعوت شدگان به این اردو حسام سلطانپور و سینا موسی‌زاده از ملوان بندر انزلی هم آمده است.اردوی تیم ملی جوانان ایران هم از هفتم فروردین آغاز می‌شود و به مدت پنج روز ادامه دارد.

 

علی دوستی‌مهر سرمربی تیم ملی فوتبال جوانان اسامی بازیکنان دعوت شده به این اردو را هم اعلام کرد که در میان دعوت شدگان نام‌های علی عابدی، سعید عزت‌الهی، محمد پوررحمت‌اله و صادق محرمی از ملوان بندر انزلی به چشم می‌خورد.