رییس هیئت مدیره باشگاه ملوان بندرانزلی در خصوص احتمال بازگشت مجدد محجوب گفت: شرایط مهیا شود محجوب دوباره به ملوان […]

رییس هیئت مدیره باشگاه ملوان بندرانزلی در خصوص احتمال بازگشت مجدد محجوب گفت: شرایط مهیا شود محجوب دوباره به ملوان بازمی‌گردد چراکه وی علاقه‌مند به تیم ملوان بندر انزلی است.
رضا الماسی در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران اظهار داشت: اگر اختلاف مبلغ ذکر شده در قرارداد به قیمت واقعی بدهی‌های باشگاه نزدیک شود آن وقت محجوب به باشگاه ملوان بندرانزلی بازمی‌گردد.
الماسی در ادامه گفت: مبلغ بدهی‌هایی که در قرارداد با محجوب ذکر شده است با مبلغی که مسئولان بندرانزلی بیان می‌کنند هفت میلیارد تفاوت قیمت دارد.

وی بیان کرد: به هر حال عقل سلیم ایجاب می‌کند که حسابرسی دقیقی صورت بگیرد و بین مسئولان شهر انزلی و محجوب تفاهم برقرار شود تا محجوب به ملوان باز گردد.

رییس هیئت مدیره باشگاه ملوان بندرانزلی گفت: براین اساس دو گروه حسابرسی رسمی از دادگستری به باشگاه ملوان انزلی فرستادیم تا شرایط کلی باشگاه را مورد حسابرسی قرار دهند و بدهی‌ واقعی باشگاه را مشخص کنند.

الماسی تصریح کرد: مسئولان شهر انزلی در ابتدای حضور محجوب صحبت از یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون می‌کردند اما الان ۱۰ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان مطرح شده است یعنی ۹ میلیارد تومان بین دو قیمت مطرح شده تفاوت وجود دارد براین اساس تفاوت قیمت مبلغ بزرگی است.

وی در مورد گفته‌های درودگر که رقم واقعی بدهی‌ها را ۳ میلیارد اعلام کرد، گفت: بدهی واقعی باشگاه ۱۰ میلیارد تومان است و اسنداش هم وجود دارد.

الماسی در ادامه اظهار داشت: به هر حال مسئولان قبلی ملوان بندر انزلی بیشتر از منابع مالی باشگاه با بازیکنان قرار دارد بسته بودند بازیکنانی هستند که از یک سال قبل از باشگاه طلب دارند بازیکنانی هستند که از یک سال قبل از باشگاه طلب دارند یک بازیکن خارجی یک دو سال قبل به فیفا شکایت کرده است.

وی بیان کرد: هزینه‌های باشگاه ملوان بندر انزلی پنهان است و قراردادها آشکار نیستند. تراز مالی سالیانه باشگاه ملوان انزلی به مانند سایر باشگاه‌ها مشخص نیست این موضوع جز مشکلات باشگاه‌ها است.

الماسی در مورد اعتصاب بازیکنان ملوان بندر انزلی گفت: معمایی مدیرعامل تیم دیروز با بازیکنان صحبت کرد تا به تمرینات بازگردند همچنین مشکلات مالی تا دو سه روز آینده برطرف می‌شود.

وی در ادامه اظهار داشت: بیش از ۵۰ درصد قراردادهای بازیکنان پرداخت شده و تا پایان فصل هم مابقی قراردادها داده می‌شود. به هر حال نسبت به دیگر باشگاه‌ها مبلغ بیشتری به بازیکنان دادیم.

رییس هیئت مدیره باشگاه ملوان بندرانزلی درباره وضعیت اسکوویچ خاطر نشان کرد: ما هنوز با اسکوویچ به توافقات نهایی نرسیدیم هر دو طرف یعنی ما و اسکوویچ خواسته‌هایی داریم اگر به توافق برسیم اسکوویچ فصل آینده هم سرمربی تیم خواهد بود.