بانوان ملوان پس از کسب قهرمانی جام حذفی فوتبال بانوان کشور،  خواستار ادامه همکاری محجوب با باشگاه ملوان شدند.   […]

بانوان ملوان پس از کسب قهرمانی جام حذفی فوتبال بانوان کشور،  خواستار ادامه همکاری محجوب با باشگاه ملوان شدند.

 

 

 

 

به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی، سیروس محجوب پس از پایان بازی تیم های فوتبال بانوان ملوان و پالایش گاز ایلام در بین بازیکنان ملوان گفت: یک سری مشکلات جدی به وجود آمده، امیدواریم این مشکلات حل شود. دوستان هیات مدیره تصمیم گرفتند حسابرسانی از دادگستری، وضعیت مالی باشگاه را بررسی کنند.

 

 

مالک باشگاه ملوان افزود: هشت تا ۹ میلیارد بدهی وجود دارد که برای باشگاه ملوان رقم خیلی سنگینی است. روزی که ما آمدیم به شهادت دوستان و مسوولان شهر و افرادی که با ما قرارداد را امضا کردند، بدهی در حدود دو تا سه میلیارد بود.

 

 

وی با بیان این که ما فکر می کردیم بدهی باشگاه ملوان واقعا همین مقدار بوده است، افزود: برنامه ما بیشتر برای فصل آینده بود. ما هم به شما قول داده بودیم که حتی برای فصل آینده تیم تقویت بیشتری بشود ولی وقتی این مشکل بزرگ پیش آمد بسیاری از حساب، کتا بهای ما را به ریخت.

 

 

وی با بیان این که حالا خیلی ها از بیرون می گویند ۱۰ میلیارد پولی نیست! افزود: باشگاه ملوان هشت تیم را تحت پوشش خود دارد که این تیم ها هفته ای به صورت میانگین دو سفر انجام می دهند و هر سفر بین پنج تا ۱۰ میلیون هزینه بر می دارد.

 

 

سیروس محجوب تصریح کرد: سعی می کنم در ابتدای هفته نیمی از مطالبات باقی مانده شما را پرداخت کنم.

 

 

مریم ایراندوست سرمربی تیم فوتبال بانوان ملوان نیز به نمایندگی از بازیکنان این تیم از حمایت های مالک باشگاه تقدیر و تشکر کرد و از وی خواست به کار خود در باشگاه ملوان ادامه دهد که در ادامه همه بازیکنان از محجوب خواستار ادامه همکاریش با باشگاه ملوان شدند.