افزایش ۸ برابری رقم تبلیغات محیطی فوتبال ایران/ تاج: بالاترین پیشنهاد حدود ۱۶۰ میلیارد تومان است   به گزارش خبرآنلاین؛ […]

افزایش ۸ برابری رقم تبلیغات محیطی فوتبال ایران/ تاج: بالاترین پیشنهاد حدود ۱۶۰ میلیارد تومان است

 

به گزارش خبرآنلاین؛ رئیس فدراسیون فوتبال گفته که رقم تبلیغات محیطی فوتبال ایران به ۱۶۰ میلیارد تومان رسیده است. کفاشیان این خبر را پس از آن اعلام کرده که مزایده تبلیغات محیطی دور زمین برگزار شده است.

 

 

 

رقم قرارداد فصل گذشته فدراسیون برای این تبلیغات ۱۸ میلیارد تومان بود که شرکت مورد نظر، ۴ میلیارد تومان هم به صورت خودجوش به این رقم اضافه کرد. اما امسال فدراسیون فوتبال رقم پایه را برای این مزایده، ۳۰ میلیارد تومان در نظر گرفته بود و بالاترین پیشنهاد از جانب شرکتی بود که رقم ۱۶۰ میلیارد تومان را پیشنهاد کرده است.

 

مهدی تاج رئیس سازمان لیگ هم این خبر را تایید کرد ولی گفت که هنوز این رقم نهایی نشده است. تاج به خبرآنلاین گفت: «پاکت‌ها باز شده و ارقام مشخص شده‌اند.

 

بالاترین پیشنهاد حدود ۱۶۰ میلیارد تومان بود. امیدواریم شرکت‌هایی که پیش قدم شده‌اند وثیقه‌های مورد نیاز را به نهادهای امنیتی بدهند.»

 

تاج ادامه داد: «این بهترین و پاک‌ترین مزایده بود و نماینده نهادهای امنیتی، سازمان بازرسی و وزارت ورزش در آن حضور داشتند.

 

در مرحله اول رقم‌ها مشخص شده و باید دید کدام شرکت می‌تواند تعهدات لازم را به نهادهای مربوطه بدهد. کمیته‌ای که مسئول بررسی این موضوع است، مذاکرات را تا لحظه عقد قرارداد ادامه خواهد داد.»