اختصاصی/ خزر اسپورت: امیدواریم مسوولین مربوطه در استان گیلان پاسخ گوی دلیل این اعمال سلیقه خود باشند که چرا در […]

اختصاصی/ خزر اسپورت: امیدواریم مسوولین مربوطه در استان گیلان پاسخ گوی دلیل این اعمال سلیقه خود باشند که چرا در تمام ایران به جز در انزلی عکاسان مرد حق عکاسی از مسابقات فوتبال بانوان را دارند؟!؟!؟!؟! مهمی که تاکنون از آن طفره رفته اند!!!!!

 

 

 

 

به گزارش خزر اسپورت، در تمامی شهرهای ایران که مسابقات فوتبال بانوان برگزار می شود، ورود آقایان برای عکاسی مجاز است.این در حالی می باشد که در بندرانزلی و به هنگام برگزاری بازی های تیم فوتبال بانوان ملوان، ورود آقایان برای عکاسی ممنوع است!!


چگونه است که عکاسان خبرگزاری های رسمی کشور مانند ایسنا، فارس و مهر می توانند بازی های فوتبال بانوان را پوشش تصویری دهند اما در انزلی ورود آقایان به ورزشگاه در هنگام بازی های بانوان برای عکاسی ممنوع است؟!؟!؟!؟!


نمی دانیم دلیل این سیاست یک بام و دو هوا در استان گیلان چیست؟!؟!؟!؟!؟!


جالب آن که چندی پیش حجت الاسلام سید داوود موسوی، امام جمعه محترم بندرانزلی اعتراض خویش نسبت به اعمال این سیاست دو گانه در استان گیلان را رسما اعلام نمود و خواستار ورود عکاسان مرد در بازی فینال جام حذفی بانوان کشور که امروز بین تیم های ملوان و گاز ایلام در ورزشگاه تختی انزلی برگزار می شود، شد؛ اما!!!


اما همچنان عکاسان مرد اجازه پوشش دادن تصویری این رویداد مهم را پیدا نکردند!!!!!


جالب آن است که بدانید حتی عکاسان خانم نیز برای پوشش دادن تصویری بازی های تیم فوتبال بانوان ملوان نیز مشکل دارند!!!!!


امیدواریم مسوولین مربوطه در استان گیلان پاسخ گوی دلیل این اعمال سلیقه خود باشند!!!!! مهمی که تاکنون از آن طفره رفته اند!!!!!


لازم است در پایان برای مسوولین مربوطه در استان گیلان یاد آوری کنیم که مسابقات فوتبال بانوان در ایران با رعایت کامل حجاب اسلامی برگزار می شود.

 

منبع : خزر اسپورت