هرگاه نامی از افتخار آفرینی با دستان خالی به میان می آید حتماً پای ملوان در میان است و این […]

هرگاه نامی از افتخار آفرینی با دستان خالی به میان می آید حتماً پای ملوان در میان است و این اغراق نیست چرا که سالهاست با حداقل ها به حداکثرها رسیده ایم و این برای شهری که با این جمعیت و وسعت توانسته است شانه به شانه بزرگان زر و زور در سطح اول فوتبال کشور به راه خود ادامه دهد چیزی فراتر از افتخار محسوب میشود .

 

۳۷ سال پیش وقتی اولین دوره جام حذفی کشور برگزار شد مردانی از دیار دریای کاسپی در میان خیل مدعیان موفق به کسب جامی شدند که نامشان را برای همیشه در کتاب قطور تاریخ فوتبال کشور ماندگار کرد و اکنون دوباره ملوانیان برای حک کردن نام پرافتخار یگانه افتخار آفرین شمال کشور بر روی جام زرین حذفی کشور فرصت دارند تا جزئی از این تاریخ گردند با این تفاوت که این بار این افتخار شامل شیرزنانی شده است که به معنای واقعی کلمه ایمان , اراده و عشق را معنا کرده اند .


زنان با غیرتی که با عزم و اراده ای فولادین بر همه کمبودها و مشکلات فائق آمده و بر بالاترین قلل فوتبال کشور تکیه زده اند . دختران بی ادعایی که با کسب نایب قهرمانی لیگ برگی زرین به شایستگی های این تیم و این شهر افزودند و اگر برخی کارشکنی ها و بی برنامگی ها نبود شاید اکنون رنگ مدالشان بهتر از این هم میشد . براستی به وجود چنین شیرزنانی افتخار میکنم و آرزو میکنم این بار نیز فعل خواستن را به بهترین شکل صرف کنند تا باز هم شادی و نشاط فضای استادیوم پیر شهرمان را فرا گیرد . استادیومی که انتظار میرود با حضور گرم زنان و دختران این شهر فوتبال دوست تبدیل به جهنم سوزانی برای حریف باشد و مکانی برای دیدن رقص دلفریب قوهای سپید .

 

قوهای سپیدی که آماده پروازند و برای اوج گرفتن و خرامیدن در آسمان فوتبال کشور دل به یاری و همراهی ما دارند و انتظار دارند در روز فینال کسی آنها را تنها نگذارد پس اگر قدردان زحمات این شیرزنانید برای همراهی با آنان به پا خیزید و تیم فوتبال بانوان ملوان را در روز جمعه مورد حمایت و مهر خود قرار دهید . منتظر حضور سپیدتان هستیم ….

 

 

رضا مظلوم

منبع : ملوان کلاب.نت (www.MalavanClub.Net)