دیدار تیم‌های لخویا و تراکتورسازی با نتیجه تساوی خاتمه یافت.         به گزارش خبرگزاری تسنیم، در هفته […]

دیدار تیم‌های لخویا و تراکتورسازی با نتیجه تساوی خاتمه یافت.

 

 

 

 

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در هفته دوم مسابقات لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۱۹ امشب (چهارشنبه) تراکتورسازی در خانه لخویای قطر به میدان رفت که این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید.

بازی با حملات لخویا آغاز شد اما بازیکنان تراکتورسازی با ضد حملات سریع خود اجازه پایدار ماندن حملات را به میزبان نمی دادند. در دقیقه ۱۶ پاس بازیکن لخویا به آسانی در محوطه جریمه نصیب مهاجم این تیم شد تا حامد لک هم خطای پنالتی انجام دهد و هم کارت زرد بگیرد. با این حال سباستین سوریا پنالتی را به بیرون زد.

بعد از یکی، دو موقعیت دیگر برای لخویا این بار تراکتورسازی بود که نبض بازی را در دست گرفت. دقیقه ۲۲ ابراهیمی در موقعیت تک به تک توپ را به تیر دروازه لخویا کوبید و لحظاتی بعد فرشاد احمدزاده در شرایطی مشابه توپ را به بیرون زد.

دقیقه ۳۰ ضربه ایستگاهی ولادیمیر ویس بر تیر دروازه تراکتورسازی فرود آمد و در برگشت سوریا باز هم توپ را از مقابل دروازه خالی به اوت فرستاد. در دقیقه ۳۹ فرشاد احمدزاده در موقعیت استثنایی با دروازه بان لخویا تک به تک شد اما لکومته با واکنشی سریع شوت این بازیکن را راهی کرنر کرد.

در نهایت نیمه نخست بازی بدون رد شدن گل خاتمه پیدا کرد.

با آغاز نیمه دوم باز هم لخویا حمله را آغاز کرد اما حامد لک و مدافعان تراکتورسازی این موج حملات را دفع کردند. دقیقه ۵۹ لخویا دروازه تراکتورسازی را گشود اما داور اعلام آفساید کرد. دقیقه ۶۴ شوت یوسف المساکنی توسط حامد لک به زحمت دفع شد. در ادامه هم میثم بائو جایگزین جواد کاظمیان در زمین شد.

دقیقه ۸۱ مسعود ابراهیم زاده بجای فرشاد ابراهیم زاده به میدان آمد و در دقیقه ۸۸ سعید دقیقی یک موقعیت خوب گلزنی را از دست داد. یک دقیقه بعد محمد نصرتی با دریافت کارت زرد دوم اخراج شد. در نهایت بازی با تساوی بدون گل خاتمه یافت تا تراکتورسازی با این مساوی ۴ امتیازی شود.