مدیرعامل باشگاه ملوان بندرانزلی درخصوص وضعیت مالکیت این باشگاه گفت: محجوب ازمالکیت گیلان انصراف داده است، بر این اساس مسئولان […]

مدیرعامل باشگاه ملوان بندرانزلی درخصوص وضعیت مالکیت این باشگاه گفت: محجوب ازمالکیت گیلان انصراف داده است، بر این اساس مسئولان استان گیلان درصدد هستند که محجوب را از تصمیمش منصرف کنند.
معمایی در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران افزود: محجوب نسبت به یکسری ازمسائل دلگیر است. وی قصد ادامه همکاری با تیم ملوان بندرانزلی را ندارد.

وی درادامه اظهار داشت: محجوب به تیم ملوان بندر انزلی علاقه دارد اما وی با مسئولان بندرانزلی برسربدهی باشگاه اختلاف نظر دارد.
حرفهای اولیه مسئولان انزلی با محجوب بر سر بدهی باشگاه با صحبتهایشان دراین مقطع زمانی تناقض دارد.
مدیر عامل باشگاه ملوان بندرانزلی عنوان کرد: بدهی‌های باشگاه ملوان بندر انزلی سه میلیارد اعلام شده بود اما مسئولان الان صحبت از ده میلیارد تومان می‌کنند.
وی در ادامه اظهار داشت: مسئولان برای برطرف کردن اختلافات با محجوب دیروز جلسه‌ای گذاشتند. بر این اساس این هفته هم قرار است جلسه ای دیگر بگذارند تا مسائل بوجود آمده را برطرف کنند.
وی بیان داشت: به هر حال درهمان ابتدای فصل حسابرسی دقیقی نسبت به بدهی‌های باشگاه ملوان بندرانزلی انجام نشده که الان این مشکلات بوجود آمده است.
معمایی درباره ناراحتی محجوب نسبت به برخی از هواداران انزلی‌چی گفت: چند نفر درسطح شهر انزلی جو نامناسب برای محجوب راه انداخته‌اند، به هر حال تعداد محدودی ازانزلی‌چی‌ها شرایط نامناسبی به وجود آوردند اما مابقی مردم انزلی نسبت به جدایی محجوب از ملوان ناراحت هستند و دوست دارند که محجوب درملوان ماندنی شود.
وی بیان کرد: به نظرم با کسی که منابع مالی باشگاه ملوان را تأمین می‌کند نباید اینطور برخورد شود و وی را دلسرد از کارکردن در باشگاه ملوان کرد.
معمایی تصریح کرد: ما مرتب با محجوب جلسه می‌گذاریم تا وی را از جدایی منصرف کنیم. همچنین مسئولان هم باید به صحبتهای اولیه‌شان پایبند باشند تا محجوب درمولان ماندگار شود.
وی در مورد وضعیت اسکووچیچ سرمربی ملوان انزلی اظهارداشت: ما تمام هم و غم مان این است که اسکوویچ را حفظ کنیم. مدیربرنامه اسکوویچ یک مبلغ قرارداد بالایی را پیشنهاد داده که محجوب این مبلغ را قبول نکرده است.
وی در ادامه اظهار داشت: به هر حال اسکوویچ باید بداند که درتیم ملوان انزلی پیشرفت کرده و باید بر سر مبلغ قراردادش به ما تخفیف بدهد، همچنین ما منتظر هستیم تا تکلیف محجوب مالک باشگاه ملوان مشخص شود و بعد مذاکرات با اسکوویچ را ادامه می‌دهیم.
وی در ادامه اظهار داشت: مشکل ما با اسکووچیچ فقط برسرمبلغ قرارداد نیست و شرایطی که اسکووچیچ گذاشته است هزینه بالایی برای ما دارد. بازیکنانی مدنظر اسکوویچ هستند که رقم قراردادشان بالا است.
معمایی تصریح کرد: بر این اساس ما تمام سعی‌مان را می‌کنیم تا وضعیت اسکوویچ را تا هفته آینده مشخص کنیم.
وی درباره عملکردتیم فوتبال ملوان بندر انزلی تصریح کرد: نتایج تیم ملوان تا الان خوب بوه است و ما از عملکرد تیم رضایت داریم، همچنین بعید می‌دانم که ما بتوانیم سهمیه آسیا را کسب کنیم چراکه اختلاف امتیاز‌مان باتیمهای بالای جدول شش امتیاز است.
وی در پایان خاطر نشان کرد: امیدوارم محجوب راضی شود تا فعالیتش را در تیم ملوان بندر انزلی ادامه دهد.