خانم گل لیگ برتر فوتبال بانوان، با اعلام این که مسابقات امسال از کیفیت بالایی برخوردار است، می‌گوید تمام تمرکزش […]

خانم گل لیگ برتر فوتبال بانوان، با اعلام این که مسابقات امسال از کیفیت بالایی برخوردار است، می‌گوید تمام تمرکزش بر روی فینال جام حذفی است تا این جام را در انزلی به دست آورند.

 

 

 

سارا قمی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) اظهار کرد: خوشبختانه تیم‌هایی که در انتهای جدول لیگ حضور داشتند هم در مسابقات بسیار خوب ظاهر شدند و در نیم فصل دوم، رقابت‌ها بسیار سخت بود. حتی تیم‌هایی که در فصل نخست چندین گل از ما می‌خوردند در نیم فصل دوم دگرگون شده بودند و برنده شدن مقابل آن‌ها آنقدرها آسان نبود.

 

خانم گل لیگ برتر فوتبال بانوان، ادامه داد: اوایل فصل بیشتر تمرکزم برای قهرمانی در لیگ بود اما پس از آن به خودم هم فکر کردم و تلاشم این بود که خانم گلی این رقابت‌ها را به دست آورم. من این عنوان را مدیون خانم ایراندوست و هم تیمی‌هایم هستم.

 

وی با اشاره به این که تمام تمرکز خود را برای فینال جام حذفی گذاشته است، درباره استعفای مالک ملوان هم گفت: آقای محجوب تنها مالکی بود که بین فوتبالیست‌های مرد و زن تفاوتی قائل نمی شد. حتی وقتی ملوان مقابل ایلام در لیگ برتر شکست خورد ، او خود با من به عنوان کاپیتان تیم تماس گرفت و به ما امیدواری داد تا برای رسیدن به عنوان نایب قهرمانی بیشتر تلاش کنیم. به هر حال کم پیش می آید که مدیرعاملی به بانوان تا این اندازه اهمیت دهد. حمایت آقای محجوب آنقدر بر روحیه ما تاثیرگذار بود که توانستیم در بازی بعدی خود ۱۴ گل به شیراز بزنیم و در بازی حساس مقابل اصفهان ۴ بر دو به پیروزی رسیدیم و نایب قهرمان شدیم. تیم هم عنوان نایب قهرمانی را به آقای محجوب تقدیم کرد.

 

قمی درباره وضعیتش در لیگ آینده هم گفت: اگر ملوان بخواهد در فصل بعد هم تیم داری کند و در صورتی که خانم ایراندوست نیز در این تیم باشد، حتما در ملوان می‌مانم.

 

بازیکن تیم فوتبال بانوان ملوان درباره بازی تیمش در فینال جام حذفی مقابل ایلام هم گفت: متاسفانه در مسابقات لیگ مقابل این تیم با یک گل شکست خوردیم به همین دلیل بازی مقابل ایلام برایمان بسیار حساس است. فینال جام حذفی در انزلی برگزار می شود و ما می خواهیم که این جام را در خانه به دست بیاوریم.