به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی، مسعود معمایی مدیرعامل باشگاه ملوان بندرانزلی با حضور در تمرین تیم بزرگسالان ملوان […]

به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی، مسعود معمایی مدیرعامل باشگاه ملوان بندرانزلی با حضور در تمرین تیم بزرگسالان ملوان با بازیکنان و کادر فنی دیدار کرد.

 

 

 

 

مدیرعامل باشگاه ملوان پیش از شروع تمرین دقایقی برای بازیکنان در رابطه با وضعیت باشگاه صحبت کرد.

 

مسعود معمایی در رابطه با وضعیت مالکیت باشگاه به خبرنگار سایت رسمی باشگاه ملوان گفت: در قرار دادی که سیروس محجوب دارد متعهد شده است یک میلیارد و ششصد میلیون تومان از بدهی های باشگاه را پرداخت کند که تاکنون نیمی از آن پرداخت شده است اما رقم این بدهی ها هر روز افزایش می یابد.

 

وی در رابطه با گفتگویی که پیش از تمرین با دراگان اسکوچیچ داشت، گفت: آقای اسکوچیچ به من گفت ظاهرا محجوب مرا نمی خواهد و بهتر است شما به فکر حفظ بازیکنان باشید و من نیز به او گفتم به ما می گویند شما نمی خواهید بمانید که ایشان این موضوع را رد کرد و گفت من این حرف را نزده ام.

 

مدیرعامل ملوان با اشاره به اینکه در صحبتهایم با اسکوچیچ به نتایج خوبی رسیدم گفت: ما باید بیشتر آقای اسکوچیچ را ببینیم و نکته نظرات را رو در رو مطرح کنیم تا سوتفاهم به وجود نیاید و هواداران آزرده خاطر نشوند.

 

معمایی با اشاره به اینکه اسکوچیچ یک مربی حرفه ای است، خاطر نشان کرد: امیدوارم اسکوچیچ در ملوان بماند و هواداران ملوان را خوشحال کند.

 

وی در رابطه با توهینهایی که در فضای مجازی به محجوب شده است گفت: هواداران ملوان آنهایی نیستند که توهین می کنند، من از نزدیک مردم انزلی و هواداران ملوان را دیده ام و آنها انسانهایی بافرهنگ و مودب هستند، کسانی که توهین می کنند به دنبال موفقیت ملوان نیستند و مسائل دیگری را دنبال می کنند.

 

معمایی در پایان گفت: در سیستم جدید مدیریت باشگاه ملوان به همفکری با پیشکسوتان باشگاه اعتقاد داریم و از این سرمایه ها استفاده خواهیم کرد.