از آنهایی که دیگر سمتی در ملوان ندارند می‌خواهم دست از سر این تیم بردارند و آرامش تیم را برهم […]

از آنهایی که دیگر سمتی در ملوان ندارند می‌خواهم دست از سر این تیم بردارند و آرامش تیم را برهم نزنند.

 

 

 

 

حسین غلامی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، گفت: برخی افراد دیگر هیچ سمتی در باشگاه ملوان ندارند و فقط علیه باشگاه جو سازی می‌کنند و جو شهر را متشنج می‌کنند. از این افراد می‌خواهم دست از سر ملوان بردارند و دیگر صحبتی در این زمینه انجام ندهند. ما آبروداری کرده‌ایم و مدام گفته‌ایم آنها برای ملوان زحمت کشیده‌اند و هیچ حرف دیگری نزده‌ایم. لطفا دست از سر ملوان بردارید.

 

وی ادامه داد: این نفر به محض اینکه مالک باشگاه ملوان صحبت می‌کند این آقا وسط می‌آید و حرف‌های دیگری می‌زند. این آقا در باشگاه ملوان دیگر هیچ سمتی ندارد و نباید مدام در کار باشگاه ملوان دخالت کند اما برای خودنمایی مدام در رسانه‌هاست و صحبت‌هایی را می‌کند که هیچ کمکی به ملوان نمی‌کند. اگر واقعا ملوان را دوست دارید باید برای موفقیتش تلاش کنید نه در جهت حاشیه‌سازی آن.

 

غلامی تصریح کرد: درودگر فکر می‌کند می‌تواند برگردد اما او باید بداند که باشگاه ملوان مدیرعامل دارد. مسعود معمایی مدیرعامل باشگاه ملوان است. این باشگاه اکنون هیات مدیره و مالک دارد و حتی اگر مالک باشگاه هم برود مدیرعامل و هیات مدیره به کارش ادامه خواهند داد. ما جمعه این هفته جلسه هیات مدیره باشگاه ملوان را داریم تا برای فصل آینده تصمیم گیری کنیم. خیلی زشت است که به سیروس محجوب که در جبهه‌های جنگ از این آب و خاک دفاع کرده در فضای مجازی توهین می‌شود. این مسایل مالک باشگاه را دلسرد کرده است. این که به یک فرد سرمایه‌گذار که سال‌ها هم رزمنده بود اینگونه اهانت و بی‌حرمتی می‌شود. برخی افراد که حقوق ماهی ۱۴ میلیون تومان گرفتند و پورسانت جذب اسپانسر هم گرفته‌اند بهتر است دست از سر ملوان بردارند.