بازیکن تیم ملوان بندر انزلی گفت: این روز‌ها شرایط ملوان از هر نظر عالی است و تیم بدون هیچ مشکلی […]

بازیکن تیم ملوان بندر انزلی گفت: این روز‌ها شرایط ملوان از هر نظر عالی است و تیم بدون هیچ مشکلی تمریناتش را دنبال می‌کند.

 

 

 

 

محسن یوسفی در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران اظهار کرد: این روز‌ها خیال انزلی‌چی‌ها از بابت ملوان راحت است و ملوان با توجه به امتیازات کسب شده و کیفیت فنی که در بازی‌های خود ارائه کرده است توانسته رضایت مردم انزلی را جلب نماید و حتی در انزلی مردم و بازیکنان نیم نگاهی به کسب سهمیه آسیایی نیز دارند.

 

وی تصریح کرد: تمرینات تیم در انزلی به صورت منظم در حال برگزاری است و بر خلاف سایر تیم‌ها اوضاع مالی ملوان نیز خوب است وقرار است در چند روز آینده بخشی دیگر از قرارداد‌ها پرداخت شود که در این صورت شرایط از هر نظر بر وفق مراد خواهد  بود.

 

یوسفی همچنین درباره عملکرد اسکوچیچ در ‌ملوان گفت: این روز‌ها همه جا حرف از اسکوچیچ و عملکرد وی در ملوان‌ است و همه اسکوچیچ‌ را به دلیل صبر و تحملی که در برابر مشکلات اول فصل ملوان از خود نشان داد ستایش می کنند.

 

وی در ادامه در خصوص عملکرد ملی پوشان کشورمان در برابر گینه اظهار داشت: در کل تیم ملی در نیمه دوم خوب بود اما اگر انصاف را در نظر بگیریم انتظارات از تیم ملی در برابر گینه و در شرایطی که بازی در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شد بیشتر از این نوع بازی است و واقعا عملکرد ایران به خصوص در گل‌هایی که دریافت شد خیلی ضعیف بود.

 

بازیکن تیم ملوان که سابقه حضور  و بازی در کنار مهدی رحمتی را نیز دارا است در خصوص عدم حضور وی در تیم ملی گفت: به هر حال رحمتی کارنامه مشخصی دارد و حتی خیلی از امتیازاتی که استقلال در این فصل جمع کرده حاصل کار رحمتی بوده است و البته نباید فراموش  کرد که رحمتی زحمات زیادی نیز برای تیم ملی کشیده است که در هر صورت امیدوارم شرایط به گونه‌ای رقم بخورد که تیم ملی ضرر نکند.

 

یوسفی در پایان ضمن تشکر از محجوب مدیر عامل ملوان‌ و آرزوی حمایت از وی در انزلی‌ در خصوص بازی‌های نمایندگان کشورمان در هفته دوم جام باشگاه‌های آسیا گفت: شرایط خوبی برای تیم های حاضر در این رقابت ها فراهم شده و با تعطیلی لیگ و اتمام جام باشگاه ها این تیم ها می‌توانند تمام دغدغه خود را روی بازی‌های آسیایی گذاشته و در این رقابت ها نتایج بهتری کسب کنند.