اعضای باشگاه ملوان به مناسبت روز پرستار در بیمارستان شهید دکتر بهشتی بندرانزلی حضور یافتند.       به گزارش […]

اعضای باشگاه ملوان به مناسبت روز پرستار در بیمارستان شهید دکتر بهشتی بندرانزلی حضور یافتند.

 

 

 

به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی، اعضای باشگاه ملوان امروز به مناسبت روز پرستار در بیمارستان شهید بهشتی انزلی حضور یافتند.

 

در این بازدید ناخدا حسین غلامی قائم مقام مدیر عامل باشگاه ملوان، جمعی از پیشکسوتان،  بازیکنان،  معاونت فرهنگی،  اعضای تیم بانوان،  لیدرها و پزشک باشگاه ملوان حضور داشتند.

 

اعضای باشگاه ملوان ضمن بازدید از بخش های مختلف بیمارستان مانند اورژانس، سی سی یو، آی سی یو ،زایشگاه و ملاقات با بیماران  به پرستاران و بیماران شاخه گل اهدا کردند.

 

ناخدا غلامی درباره روز پرستار به خبرنگار سایت رسمی باشگاه ملوان گفت: پرستاران یکی از قشرهای زحمت کش جامعه اند که شبانه روز برای مردم زحمت می کشند و جا دارد که ما همیشه قدر دانشان باشیم و همیشه از آنها یاد بکنیم نه فقط در روز پرستار بلکه همه روز ها به نظر من روز پرستار است. من به آنها این روز را تبریک می گویم.

 

سید جلال رافخایی درباره روز پرستار اظهار داشت: من این روز را به آنها تبریک می گویم.آنها قشر زحمت کشی هستند. به امید خدا همیشه سلامت و در کنار مردم باشند. پرستاران در بخش های مختلف زحمات زیادی می کشند مانند زایشگاه و یا اتاق عمل که پای مرگ و زندگی افراد در میان است. من از آنها تشکر می کنم و باز هم این روز را به همه پرستاران تبریک می گویم.

 

مریم ایراندوست نیز درباره روز پرستار گفت: واقعا فکرمی کنم پرستاری سخت ترین شغل باشد. این پرستاران عزیز در شرایط روحی سختی به مردم خدمت می کنند و من از تلاششان تشکر می کنم.