مدیرعامل سابق ملوان معتقد است دوره‌ تهدید کردن‌ها به پایان رسیده است و می‌گوید هر کسی از من چیزی می‌داند […]

مدیرعامل سابق ملوان معتقد است دوره‌ تهدید کردن‌ها به پایان رسیده است و می‌گوید هر کسی از من چیزی می‌داند از طریق مراجع قضایی پیگیری کند.

 

محمدصادق درودگر در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در مورد بیانیه‌ای ناخدا غلامی، قائم‌مقام باشگاه ملوان که روز چهارشنبه منتشر کرده بود، اظهار کرد: می‌خواستم سکوت کنم و به هیچ عنوان مصاحبه نکنم اما در بعضی از موارد عزت و شرف انسان خدشه‌دار می‌شود که دیگر تاب تحمل نمی‌ماند و حتی روندی آغاز می‌شود و افراد در سمت‌های مختلف صحبت‌هایی را ناجوانمردانه مطرح می‌کنند، که من را مجاب می‌کند در جهت تنویر افکار عمومی پاسخ آقایان را بدهم.

 

وی همچنین افزود: نمی‌خواستم در مورد یک فرد ارتشی صحبت کنم اما ناخدایی که امیدوارم با خدا باشد، صحبت‌هایی را مطرح کرد، که مرا به پاسخ دادن مجاب کرد. هر فردی که قدرشناس زحمات کسی باشد، خداوند و مردم از او راضی خواهند بود اما کسانی که انسان‌های کوچکی هستند و می‌خواهند در جاهای بزرگ مناسب بزرگی را عهده‌دار شوند، فقط به دنبال تخریب دیگران هستند. آنها غیر از تخریب دیگران هنر دیگری ندارند.

 

وی اضافه کرد: آقایان! زمان “بگم بگم” به پایان رسیده است. هر کسی سندی دارد، اگر به مراجع قانونی تحویل ندهد، خیانت کرده است. این که می‌گویند من این را می‌دانم یا آن را می‌دانم که درست نیست. اگر واقعا می‌دانید وظیفه دارید به مراجع قانونی اطلاع دهید. همان‌ گونه که سال قبل از باشگاه اخراجت کردم و شما هم به امام جمعه‌ محترم ۱۰ صفحه نامه نوشتید. الان هم اگر واقعا از من چیزی می‌دانید به مراجع اطلاع دهید. چرا سکوت می‌کنید؟‌ انسان با تهمت زدن بزرگ نمی‌شود. باید به مردم خدمت کنید تا بزرگ شوید.

 

مدیرعامل سابق ملوان در ادامه صحبت‌های خود با اشاره به این که دشمنی این افراد با او نیست، اظهار کرد: این افراد با کاری که شروع کرده‌ام، دشمنی دارند زیرا در راهی که شروع کردم، جایی ندارند. البته باید بگویم این افراد توانایی‌های طی مسیر را هم ندارند. اینها برای این که مسیر موفقیت ملوان را دچار خدشه کنند، مجبور هستند که مسائل حاشیه‌ای را عنوان کنند و به آن دامن بزنند.

 

وی خاطرنشان کرد: آقای ناخدا غلامی! خوشحالم می‌شوم اگر مطلبی از من می‌دانید آن را از طریق مراجع قضایی پیگیری کنید. اعتقاد دارم در این دنیا هر کاری انجام دهید، اثراتش به سوی شما باز خواهد گشت و در آخرت هم باید پاسخگوی آن باشید. آقای ناخدا غلامی! شما ۲ بار از ملوان اخراج شدید. بار اول اخراج شما زمان مالکیت منطقه‌ آزاد بود. بروید ببینید چرا در آن زمان منطقه‌ آزاد شما را برکنار کرد؟ به نظر می‌باید کنکاشی صورت بگیرد که چرا بعضی افراد در طول ۲۰ سال اخیر نمی‌خواستند ملوان موفق شود. علت این است که توقعات مردم بالا نرود و مردم به دنبال تکرار موفقیت‌ها نباشند.

 

درودگر ادامه داد: چرا وقتی منطقه آزاد ۸۰ درصد سهام این تیم را در اختیار می‌گیرد، سه سال افرادی اجازه نمی‌دادند این مالکیت به منطقه آزاد انتقال یابد؟ اگر طبق قانون این انتقال صورت می‌گرفت برای ملوان باید ردیف بودجه در نظر گرفته می‌شد. بروید ببینید چه افرادی سه سال مقابل این انتقال ایستادند و با کارشکنی اجازه ندادند این انتقال صورت بگیرد. این افراد می‌دانستند اگر این انتقال صورت بگیرد جایی در ملوان نخواهند داشت.

 

وی افزود: به چه دلیل، چه شخصی در سال ۱۳۹۰ نامه تهیه کرد که ملوان را به نیروی دریایی واگذار کنید؟ در صورتی که نیروی دریایی هیچ بودجه‌ای برای اداره باشگاه تعیین نکرده بود. این افراد باشگاه را به نیروی دریایی بازگرداندند و فردی را آوردند که چک‌های او یکی پس از دیگری برگشت خورد.

وی خاطرنشان کرد: دیروز با جناب آقای دریادار رضایی حداد تماس گرفتم و بعد از آن با ناخدا آذرگون و اعلام کردم تا امروز ساعت ۱۲:۳۰ به احترام باشگاه ملوان هیچ پاسخی به اظهارات آقای ناخدا غلامی نخواهم داد تا خودش مصاحبه کند و صحبت‌هایش را پس بگیرد اما این گونه نشد. از طریق مراجع قضایی پیگیر بیانیه صادره از سوی ناخدا غلامی خواهم بود.

وی در پایان یادآور شد: اگر در گفتار و کردار دوستان صداقتی وجود دارد و علاقه‌ای به مطالبات مردم دارند من که از ملوان رفته‌ام اما شرایطی ایجاد کنید که دراگان اسکوچیچ و بازیکنان ملوان را در این تیم حفظ کنید. از مردم خوب انزلی و نیروی دریایی هم تشکر می‌کنم.