مدیرعامل باشگاه ملوان انزلی گفت: بدهی‌های میلیاردی باعث دلسردی سیروس محجوب از ادامه کار در این باشگاه شده است.   […]

مدیرعامل باشگاه ملوان انزلی گفت: بدهی‌های میلیاردی باعث دلسردی سیروس محجوب از ادامه کار در این باشگاه شده است.

 

مسعود معمایی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد وضعیت باشگاه ملوان گفت: روزی که سیروس محجوب به انزلی آمد تا باشگاه ملوان را در اختیار بگیرد ظاهرا مسئولان شهر به او گفته‌اند این باشگاه ۳ تا ۳.۵ میلیارد تومان بدهکار است اما اکنون مشخص شده که رقم بدهی‌های باشگاه خیلی بیشتر از این رقم است و همان رقم ۸ میلیاردی که سیروس محجوب مالک باشگاه اعلام کرد درست‌تر است. حتی با توجه به خرده بدهی‌های دیگر به نظر من باشگاه ملوان رقمی بیش از ۹ میلیارد تومان بدهی دارد.

 

وی ادامه داد: سیروس محجوب چون خودش یکی از اهالی گیلان است و ملوان را دوست دارد برای کمک به ملوان پا قدم جلو گذاشت اما اکنون با وجود آنکه از جیب شخصی خود هزینه می‌کند در برخی مواقع مورد کم لطفی رسانه‌ها هم قرار می‌گیرد و از او انتقاد هم می‌شود. این مسائل و بدهی‌های میلیاردی باعث دلسردی محجوب شده است. اگر محجوب ملوان را رها کند و برود وضعیت این باشگاه بسیار نابسامان‌تر از قبل می‌شود و ملوان در وضعیت خطرناکی قرار می‌گیرد.

 

مدیرعامل باشگاه ملوان تصریح کرد: هم اکنون دولت حتی توانایی کمک به باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس را هم ندارد بنابراین نمی‌توان از دولت انتظاری داشت که به ملوان کمک کند و اگر محجوب هم برود ملوان در شرایط بغرنجی قرار می‌گیرد. محجوب از جیبش خرج کرده اما نه تنها کسی به او خسته نباشید نگفته بلکه برخی از او انتقاد هم می‌کنند. این شرایط ناراحت کننده است آن هم در شرایطی که برخی تیم‌های لیگ برتری به سراغ محجوب آمده‌اند و خواهان حضور او در باشگاه‌های خود هستند.

 

معمایی با اشاره به اینکه اگر محجوب برود او چه کار خواهد کرد؟ گفت: امیدوارم که چنین اتفاقی نیفتاد اما اگر محجوب ملوان را رها کند من هم به حکم مدیرعاملی‌ام انجام وظیفه می‌کنم تا مسئولان تصمیم لازم را اتخاذ کنند اما به عقیده من باید محجوب را به هر طریقی نگه داشت و مانع جدایی او از ملوان شد. من حتی با مجموعه اقتصادی صحبت کرده بودم و می‌خواستم ۲۰درصد از هزینه‌‌های باشگاه را از طریق این مجموعه تقبل کنم تا پس از ۵ سال مالک جدید بتواند از برند ملوان درآمدزایی هم بکند و به سود برسد اما این به شرطی است که همه دست به دست هم بدهند. سیروس محجوب یکی از بچه‌های جنگ است و در تجارت هم موفق بوده. او دلش برای ملوان سوخت و با عشق جلو آمد اما نباید بگذاریم دلسرد شود.

 

مدیرعامل ملوان در مورد وضعیت تمدید قرارداد اسکوچیچ سرمربی این تیم گفت: این مربی با دستمزد ۱۲۰ هزار دلاری به باشگاه ما آمد اما اکنون ۳۸۰ هزار دلار می‌خواهد بر روی این دستمزد بگذارد و برای یک فصل دستمزد ۵۰۰ هزار دلاری از ما می‌خواهد که رقم بسیار سنگینی است ضمن آنکه شرط و شروط‌هایی هم دارد و بازیکنان مورد نظرش هم باید جذب شوند که همین مسئله تعهد سنگینی ایجاد می‌کند آن هم در حالی که باشگاه ملوان فقط رقمی در حدود ۶ میلیارد تومان به بازیکنان و کادر فنی از فصل گذشته بدهکار است.