مدیر برنامه سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی گفت: محجوب به اسکوچیچ گفته بود که اگر جای شما بودم دستمزد ۷۰۰ […]

مدیر برنامه سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی گفت: محجوب به اسکوچیچ گفته بود که اگر جای شما بودم دستمزد ۷۰۰ هزار دلاری پیشنهاد می‌کردم.

 

سیدرضا فیض‌بخش در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد درخواست دستمزد یک و نیم میلیارد تومانی اسکوچیچ از باشگاه ملوان، گفت: ۱۳ روز پیش آخرین جلسه‌ اسکوچیچ با محجوب مالک باشگاه ملوان برگزار شد و بعد از آن دیگر هیچ جلسه‌ای برگزار نشده است. معمایی مدیرعامل باشگاه هم در تمرینات تیم حاضر نشده تا اسکوچیچ را ببیند و با او جلسه‌ای نداشته است و نمی‌دانم چرا چنین اظهار نظری را امروز مطرح کرده است.

 

مدیر برنامه‌های اسکوچیچ ادامه داد: اسکوچیچ بحث اصلی‌اش بحث مالی نبود بلکه گفت حتی اگر مبلغ قراردادم را هم بیشتر از آنچه که می‌خواهم باشد ولی شرایط دیگر مهیا نباشد در ملوان نمی‌مانم. اصلی‌ترین شرط اسکوچیچ این بود که ۹ بازیکن ملوان که این فصل قراردادشان با باشگاه تمام می‌شود تمدید شود و ۳-۴ بازیکن هم با رقم دستمزد ۳۰۰ تا ۴۰۰ میلیون تومان جذب ملوان شوند.

 

وی با اشاره به جلسه اسکوچیچ با محجوب گفت: در آن جلسه مالک باشگاه قرارداد سه  ساله را مطرح کرد و گفت بر سر مسائل مالی هیچ مشکلی ندارد و حتی به دراگان گفت اگر جای شما بودم دستمزد ۷۰۰ هزار دلاری را به جای دستمزد ۵۰۰ هزار دلاری پیشنهاد می‌دادم.

 

فیض‌بخش تصریح کرد: دراگان هم اکنون پیشنهادهای بسیار خوبی از باشگاه‌های کشورهای عربی دارد اما می‌گوید حاضر است با دستمزدی به مراتب کمتر در ایران فعالیت کند زیرا می‌گوید بازیکنان عربی پتانسیل بازیکنان ایرانی را ندارند و نمی‌توان با آنها جاه‌طلب بود. اسکوچیچ ۴۶ سال بیشتر سن ندارد و مربی بلندپروازی است که به دنبال کسب افتخارات است و مثل یک مربی ۶۰ ساله نیست که فقط به دنبال منافع مالی باشد و افتخاراتش را کسب کرده باشد.