مربی ملوان گفت: بازیکنان ملوان که لایق حضور در تیم ملی هستند، نباید نا امید شوند.       محمد […]

مربی ملوان گفت: بازیکنان ملوان که لایق حضور در تیم ملی هستند، نباید نا امید شوند.

 

 

 

محمد حبیبی در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی، در خصوص بازی با استقلال تهران اظهار داشت: بازی با استقلال تهران حسن ختام خوبی برای پایان سال ۹۲ بود. هم نتیجه خوبی کسب کردیم هم در جدول رده بندی یک رتبه بالاتر آمدیم.

مربی ملوان با بیان این که سعی می کنیم در سه بازی آینده نتایج خوبی کسب کنیم، افزود: به امید خدا روند موفقیت موفقت آمیز خود در نیم فصل دوم را ادامه بدهیم، اگر چه دشوار است اما نهایت تلاش مان را می کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که پیش بینی می کنید ملوان در انتهای فصل چه مقامی را به دست بیاورد؟ گفت: پیش بینی سخت است. فکر می کنم تا این جای کار، نتایج خیلی خوبی گرفته ایم. در صورت ادامه این روند خیلی مطلوب است.

وی در مورد این که بازیکنی از ملوان، تیم قهرمان نیم فصل دوم لیگ برتر فوتبال ایران به اردوی جدید تیم ملی دعوت نشده است، اظهار داشت: به نظر سرمربی تیم ملی باید احترام گذاشت. به نظر من می توانستیم حداقل یک بازیکن  در تیم ملی داشته باشیم.

حبیبی افزود: بازیکنان ملوان که لایق حضور در تیم ملی هستند، نباید نا امید شوند. مسابقات جام جهانی سه ماه دیگر شروع می شود، آنان امیدوار باشند تا در مسابقات باقی مانده تا پایان لیگ برتر، نظر کارلوس کی روش را جلب کنند.

وی در ادامه گفت: همیشه مدیون هواداران هستیم. حمایتی که هواداران در فصل ۹۲-۹۳ انجام دادند یک حمایت همه جانبه بود چه در پیروزی ها چه در شکست ها.

وی در پایان تصریح کرد: خوشبختانه در کنار حمایت هواداران توانستیم نتایجی را کسب کنیم که از آن راضی هستند. این رضایت هواداران بالاترین پاداش برای ما است.