به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی، مسعود معمایی در نشست خبری که امروز در بندرانزلی برگزار شد با بیان […]

به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی، مسعود معمایی در نشست خبری که امروز در بندرانزلی برگزار شد با بیان این که ملوان شناسنامه فوتبال کشور است، افزود: با تفکرات آقایان محجوب و الماسی اساس را بر این گذاشته‌ایم که الگوی جدیدی از باشگاه‌داری را عرضه کنیم.

 

مدیر عامل ملوان با بیان اینکه درآمد زایی به صورت ریشه ای مشکل ملوان را حل می کند، افزود: اولین باشگاه در ایران هستیم که تصمیم داریم با درآمدزایی، مستقل فعالیت کنیم. اساس کار ما این نیست که هزینه زیادی بکنیم.

 

وی تصریح کرد: ناخدا حسین غلامی، قائم‌مقام من خواهد شد.

 

وی با اشاره به این که ملوان از گذشته بازیکن ساز بوده و بومی گرایی در این تیم از اهمیت زیادی برخوردار است، افزود: تمام سعی مان این است که ملوان جایگاه کنونی را حفظ و بالاتر نیز برود.

 

معمایی اعلام نمود: سازمان اقتصادی ملوان ایجاد می‌شود تا سالانه ۲۰ درصد از هزینه‌های باشگاه را تامین کند.

 

وی خاطر نشان کرد: شکست بخش های خصوصی در گذشته در فوتبال ایران به دلیل عدم کار کارشناسی بوده است.

 

وی یاد آور شد: مازیار زارع و بقیه بازیکنان تیم، عاشق ملوان هستند و دوست دارند در ملوان بمانند.

 

مدیر عامل ملوان با بیان این که کار دراز مدت زود جواب نمی دهد، افزود: سرمایه گذاری روی تیم های پایه، باعث کاهش هزینه ها در سال های بعدی در تیم بزرگسالان می شود.

 

وی با اشاره به این که سعی می کنیم تیم برای فصل بعد در حد امسال باشد، افزود: به گونه ای برنامه  ریزی می کنیم که در سه سال آینده، هم بازیکن به خارج ترانسفر کنیم، هم بازیکن به تیم ملی بدهیم و هم برای خود تیم ملوان استفاده کنیم.

 

وی تصریح کرد: کمیته انضباطی در قضیه سید مهدی رحمتی روی بی تجربگی عمل کرده، بحث داوری نیز مشکلاتی داشته که نسبت به آن اعتراض بیشتری خواهیم کرد.

 

مدیر عامل ملوان خبر داد که از آقای کفاشیان در خواست می کنیم تا کنفرانس خبری در بندرانزلی برگزار کند.

 

وی افزود: دو، سه طرح در مورد برقراری ارتباط بیشتر با هواداران داریم که در آینده جزییات آن را اعلام خواهیم کرد.

 

مسعود معمایی در پایان اظهار داشت: به امید خدا با کمک آقای الماسی و ناخدا غلامی بتوانیم نظر لطف آقای محجوب به ورزش و باشگاه ملوان را حفظ و تقویت کنیم.

 

منبع : سایت رسمی باشگاه ملوان بندر انزلی