مالک باشگاه ملوان گفت: موفقیت این است که پنج سال به صورت پی در پی در بین رتبه های اول […]

مالک باشگاه ملوان گفت: موفقیت این است که پنج سال به صورت پی در پی در بین رتبه های اول تا سوم باشیم.

 

سیروس محجوب در کنفرانس مطبوعاتی با رسانه های گروهی، اظهار داشت: تمام برنامه ما این است که به باشگاه ملوان خدمت کنیم و آن را به روزهای بهتری برسانیم.

 

مالک باشگاه ملوان افزود: از هواداران در خواست داریم برای کسب موفقیت ها، همان طور که در عدم موفقیت ها در کنار هم هستیم، در کنار هم باشیم.

 

وی با بیان این که زیر ساخت ها عامل موفقیت است، افزود: می خواهیم یک مسیر تداوم دار و پیوسته را طی کنیم.

 

وی با اشاره به اینکه فوتبال مانند زندگی است و فوتبال در زندگی جریان دارد، افزود: فضای مناسب برای اجرای برنامه ها در فوتبال ایران فراهم نیست.

 

محجوب ادامه داد: برنامه ۴، ۵ ساله ای را تدوین کرده ایم. آرزوی همه ما قهرمانی در لیگ برتر است، ولی نمی خواهیم موفقیت ما برای یک فصل باشد، می خواهیم موفقیت ما ادامه دار باشد.

 

وی افزود: ایجاد آکادمی باشگاه و استفاده از نیروهای بومی استان از بزرگ ترین آرزوهای ما است. در مراسم شاهین اخلاق نیز بزرگان فوتبال ایران خواستار دادن فرصت به تیم های پایه شدند.

 

وی با بیان اینکه باشگاه ملوان، یک باشگاه بازیکن ساز است، ادامه داد: هدف ما این است که بازیکنان اصلی تیم بزرگسالان از کارخانه ملوان باشد که بدون سوخت و ساز است.

 

مالک باشگاه ملوان افزود: نسبت به عدم دعوت بازیکنان شایسته ملوان که قهرمان نیم فصل شده اند، اعتراض کردیم و به شدت ناراحت هستیم.

 

وی با اشاره به این که به دنبال هیات مدیره اسمی نیستیم، افزود: برای ملوان روزهای رویایی، شاد و مسرت بخشی را پیش بینی می کنیم. تا کنون از برنامه هایمان عدول نکرده ایم و پاداش ها سر موقع پرداخت شده.

 

وی ادامه داد: پرداخت کلیه تیم هایمان ار فاصله پانزدهم تا بیست و یکم اسفند انجام خواهد شد.

 

سیروس محجوب تصریح کرد: از دولت نه چیزی گرفتیم، نه خواهیم گرفت. ما در کنار دولت هستیم و در داخل کشور بیزینس نداریم.

 

وی با بیان این که تغییر و تحولات با ورود ما در باشگاه طبیعی بود، گفت: می خواهم باشگاه برنامه محور باشد اما فرد محور نباشد.

 

وی در مورد بدهی ها، خاطر نشان کرد: ما تیم فصل آینده را طوری می بندیم که بدهی به جا نگذاریم. اگر بدهی به جا بگذاریم واقعا خیانت کرده ایم. بدهی باشگاه ملوان که الان اعلام شده، ۹ میلیارد تومان است.

 

مالک باشگاه ملوان در مورد تمدید قرارداد با دراگان اسکوچیچ اظهار داشت: ما ۵۰ درصد موافقت خود را برای تمدید قرار داد اعلام کرده ایم، ۵۰ درصد دیگر را باید اسکوچیچ موافقت کند.

 

وی با بیان این که باشگاه ملوان توانایی جذب یک میلیون نفر هوادار را در سطح استان گیلان دارد، افزود: اگر ۸۰۰۰ تماشاگر را در همه بازی ها به ورزشگاه انزلی بیاوریم، آن موقع باشگاه موفق است.

 

وی با بیان این که اگر هدایتی با پی گیری های مسوولان شهری پول نمی داد، تنها هفت درصد از بودجه این فصل تا قبل از آمدن من محقق می شد، افزود: این هفت درصد هم شامل پول اسپانسر و فدراسیون فوتبال بود.

 

وی افزود: به غیر از بازیکن ها به کس دیگری از طلبکارها تعهد ندارم .

 

سیروس محجوب در پایان با بیان این که موفقیت اجاره ای و با بدهکاری به درد نمی خورد، افزود: موفقیت این است که پنج سال به صورت پی در پی در بین رتبه های اول تا سوم باشیم.

 

منبع: سایت رسمی باشگاه ملوان بندر انزلی