بدیعی فر گفت: اگر در جایی اختلافی هست چه مالی و چه سایر مسائل بگذارید برای پایان فصل تا در […]

بدیعی فر گفت: اگر در جایی اختلافی هست چه مالی و چه سایر مسائل بگذارید برای پایان فصل تا در یک فضای صمیمانه و دوستانه مطابق قانون مسائل را حل کنیم.
به گزارش خبرگزاری برنا از بندرانزلی، محمدرضا بدیعی فر عضو هیات مدیره باشگاه ملوان درباره مصاحبه های اخیر درودگر مدیر عامل سابق این باشگاه گفت: شاید بعضی از آقایان بخواهند برای تیم حاشیه سازی کنند تا تیم را به چالش ببرند، اما الان زمان مناسبی برای مطرح کردن مسائل نیست.

وی ادامه داد: از این افراد در خواست دارم که اگر خود را هوادار واقعی ملوان می دانند دنبال حاشیه سازی و ضعف تیم نروند.

عضو هئیت مدیره ملوان با بیان اینکه هدف مجموعه باشگاه و شهر انزلی حفظ آرامش است گفت: طی دو ماه اخیر چنین آرامشی برقرار بوده است و نباید با انجام چنین مصاحبه هایی تیم را به حاشیه برد.

وی ادامه داد: بگذارید سه بازی باقی مانده لیگ برتر برای تیمی که تا کنون خوب نتیجه گرفته بدون حاشیه سپری شود چراکه تبعات اینگونه صحبت ها دامنگیر موفقیت ملوان خواهد شد.

بدیعی فر گفت: از همه مردم بندرانزلی و همه کسانی که به نوعی فکر می کنند ملوان برایشان معیار است خواهش دارم که همه کمک کنند همانگونه که تغییر و تحولات در آرامش و به خوبی انجام شد ملوان این ایام را نیز با موفقیت سپری کند.

وی بابیان اینکه باید از تنش دوری کنیم اضافه کرد: اگر در جایی اختلافی هست چه مالی و چه سایر مسائل بگذارید برای پایان فصل تا در یک فضای صمیمانه و دوستانه مطابق قانون مسائل را حل کنیم.

بدیعی فر درباره حفظ اسکوچیچ در میانه فصل گفت: آقای درودگر در آوردن اسکوچیچ زحمت کشیدند اما اینکه ایشان هم در میانه فصل اسکوچیچ حفظ کرد اینگونه نبود.

وی با بیان اینکه زمانی که چهار بازی به پایان نیم فصل اول باقی مانده بود تیم به خاطر نتایجی ضعیفی که کسب کرده بود شرایط خوبی در جدول نداشت، خاطر نشان کرد: قصد ایشان تغیر سرمربی بود اما مسوولان مخالفت کردند.

بدیعی فر ادامه داد: بنده و آقای داودی فرماندار سابق بندرانزلی طی دعوت از سرمربی و صحبت با او گفتیم که تیم می باید از ۴ بازی، ۶ امتیاز کسب کند و در واقع فرصت دوباره ای به ایشان دادیم و خوشحالم که این فرصت در ادامه فصل موفقیت آمیز بوده است.

منبع : برنا