رییس هیات مدیره باشگاه ملوان گفت: آقای محجوب قولی نمی دهند که عملی نشود، ایشان در صنعت فوتبال تخصص دارند. […]

رییس هیات مدیره باشگاه ملوان گفت: آقای محجوب قولی نمی دهند که عملی نشود، ایشان در صنعت فوتبال تخصص دارند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی، رضا الماسی در نشست خبری که امروز در بندرانزلی برگزار شد، با بیان اینکه امیدوارم بتوانیم امانت دار خوبی باشیم، افزود: با توجه به نشست هایی که با مالک باشگاه داشتیم، مهندس معمایی را با توجه به رزومه درخشانشان در بحث اقتصاد، ورزش و اجرایی به عنوان مدیر عامل باشگاه ملوان برگزیدیم.

 

رییس هیات مدیره باشگاه ملوان، ادامه داد: فوتبال یک صنعت اقتصادی است و در آن فعالیت های فرهنگی، آموزشی و ورزشی از اهمیت به سزایی برخوردار است.

 

وی با بیان این که بیشتر باشگاه های ایران در بخش در آمد زایی، برنامه مدونی ندارند، افزود: زمانی یک برنامه موفق خواهد بود که بتوانیم بخش در آمد زایی را لحاظ کنیم.

 

وی با اشاره به این که آقای محجوب در  باشگاههای بزرگ ایرانی و خارجی صاحب تجربه هستند و از تجارب اقتصادی بسیار ارزشمندی برخوردار هستند، گفت: از پیشکسوتان، هواداران و اصحاب رسانه درخواست می کنم، از تفکر اقتصادی و ورزشی آقای محجوب حمایت کنند.

 

الماسی در خصوص ورزشگاه تختی بندرانزلی، اظهار داشت: با مسوولان اداره ورزش و جوانان صحبت هایی داشتیم، این آمادگی را داریم که ورزشگاه بندرانزلی را به حد استانداردهای جهانی و مورد تایید کنفدراسیون فوتبال آسیا برسانیم.

 

وی افزود: آماده هستیم تا به شرط اجاره به تملیک،  ورزشگاه تختی بندرانزلی از سوی اداره ورزش و جوانان در اختیار باشگاه ملوان قرار بگیرد.

 

وی در پایان با بیان این که ا ز زحمات مدیران اسبق باشگاه تشکر می کنم، افزود: آقای محجوب قولی نمی دهند که عملی نشود، ایشان در صنعت فوتبال تخصص دارند.

 

منبع: سایت رسمی باشگاه ملوان بندر انزلی