انتشار عکس های عمل غیر اخلاقی رحمتی توسط ملوان کلاب بعد از صدور رای اولیه کمیته انضباطی، دروازه بان استقلال […]

انتشار عکس های عمل غیر اخلاقی رحمتی توسط ملوان کلاب بعد از صدور رای اولیه کمیته انضباطی، دروازه بان استقلال را بار دیگر به کمیته انضباطی کشانده است.

 

 

به گزارش خزر اسپورت، در پی منتشر شدن عکس های رسوایی اخلاقی سید مهدی رحمتی دروازه بان تیم فوتبال استقلال تهران توسط وب سایت ملوان کلاب، بعد ازظهر دوشنبه این وب سایت مورد راهزنی اینترنتی قرار گرفت!


از بعد ازظهر دوشنبه کاربران بسیار زیاد ملوان کلاب به دلیل هک شدن این وب سایت قادر به خواندن صفحات آن در دنیای مجازی نیستند!


ملوان کلاب بعد از عدم محرومیت سید مهدی رحمتی توسط کمیته انضباطی که در بازی ملوان با استقلال تهران در انزلی آلت تناسلی خود را به هواداران ملوان نشان داد، اقدام به انتشار عکس های این حرکت ناشایست دروازه بان استقلال کرد.


انتشار تصاویر منشوری رحمتی بازتاب زیادی در شبکه های اجتماعی داشت و حتی برنامه ۹۰ و برنامه ۲۰ و ۳۰ نیز اقدام به بازنشر آن کردند.


بعد از انتشار تصاویر غیر اخلاقی رحمتی، این بازیکن استقلال بار دیگر به کمیته انضباطی  فرا خوانده شده و باید در هیجدهم اسفند ماه پاسخ گوی کمیته انضباطی باشد.


وب سایت پرطرفدار ملوان کلاب چندی پیش ششمین سالگرد تاسیس خود را به صورت باشکوهی با حضور بازیکنان، مربیان، پیشکسوتان، مسوولان، هواداران و مدیران ملوان در بندرانزلی جشن گرفت.

 

منبع : خزر اسپورت