خبرگزاری تسنیم: هافبک تیم فوتبال ملوان بندرانزلی گفت: هر بازیکنی از نبودن در تیم ملی ناراحت می‌شود اما من همیشه […]

خبرگزاری تسنیم: هافبک تیم فوتبال ملوان بندرانزلی گفت: هر بازیکنی از نبودن در تیم ملی ناراحت می‌شود اما من همیشه گفته‌ام که موفقیت تیم ملی مهم‌تر از هر چیز است.

مازیار زارع در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم ابتدا در پاسخ به این پرسش که آیا دراگان اسکوچیچ در ملوان می‌ماند، گفت: من در تمرین دیروز با این مربی صحبت کردم. دراگان گفت که با مسئولان باشگاه صحبت کرده و برنامه‌ها و پیشنهادهایش را ارائه کرده است. او گفت که هنوز چیزی مشخص نیست و مسئولان باشگاه باید همه چیز را بررسی کنند. البته ما هم بازیکن هستیم و در حیطه وظایف‌مان نیست که در مورد این موضوع صحبت کنیم.

 

وی در ادامه افزود: معمولاً در مورد تمدید قرارداد طرفین خواسته‌هایی دارند که مورد ارزیابی قرار می‌گیرند و قرار نیست با یک جلسه توافق حاصل شود. مطمئناً دراگان و باشگاه ملوان برای توافق نیاز به جلسات دیگری دارند و حالا باید دید شرایط چطور خواهد شد. او به من گفت که ۶ ساعت با مسئولان باشگاه صحبت کرده و منتظر است تا وضعیتش برای فصل بعد مشخص شود.

 

زارع در پاسخ به این سؤال که «فکر نمی‌کنی باشگاه ملوان باید برای حفظ اسکوچیچ هزینه کند؟»، گفت: باید دید خواسته‌ها و برنامه‌های باشگاه چیست. اگر قرار است که هدف تیم قرار گرفتن در رده‌های پایین جدول باشد پس نیازی به هزینه کردن نیست اما اگر قرار است ملوان برای حضور در رده‌های بالای جدول بجنگد باید بیشتر هزینه شود. در واقع اگر هزینه هم صورت بگیرد سودش را خودمان می‌بینیم و این به سود ملوان خواهد شد تا در فصل بعد نتایج بهتری کسب کند.

 

کاپیتان ملوان بندرانزلی همچنین تاکید کرد: ما تیم خوبی هستیم که بازیکنان خوبی هم در اختیار داریم. برای فصل آینده هم گویا ۴، ۵ بازیکن مدنظر اسکوچیچ هستند که این مربی نام‌شان را به باشگاه داده است. البته ملوان نیازی به ریخت و پاش زیاد ندارد و ما با کمی تقویت می‌توانیم در فصل آینده نتایج خوبی بگیریم. من خوشبین هستم که در نهایت دراگان در ملوان بماند و خودم هم احساس می‌کنم که او انزلی و ملوان را دوست دارد.

 

زارع در پایان در پاسخ به این سؤ‌ال که «آیا بابت عدم حضور در تیم ملی ناراحت نیستی؟»، افزود: هر بازیکنی از نبودن در تیم ملی ناراحت می‌شود اما من همیشه گفته‌ام که موفقیت تیم ملی مهم است. اگر باشم قطعاً خوشحال خواهم شد و اگر هم نباشم برای موفقیت تیم ملی دعا می‌کنم. تلاشم را در ۳ بازی باقی‌مانده انجام خواهم داد و امیدوارم به تیم ملی دعوت شوم.