رئیس هیات مدیره باشگاه ملوان گفت: با مسئولین اداره کل ورزش استان جلسه داشتیم که اگر این ورزشگاه را در […]

رئیس هیات مدیره باشگاه ملوان گفت: با مسئولین اداره کل ورزش استان جلسه داشتیم که اگر این ورزشگاه را در اختیار ما قرار بدهند به نحو مطلوب که استانداردها رعایت شود آن را آماده کنیم. .

 

 

 

 

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، رضا الماسی در نشست مطبوعاتی باشگاه ملوان اظهار داشت: بیشتر باشگاه‌های کشور در بخش هزینه کردن موفق بودند اما در بخش درآمدزایی موفق عمل نکردند. زمانی یک برنامه موفق خواهد بود که بحث درآمدزایی را در نظر داشته باشیم. امیدوارم با تلاش مالک باشگاه و پیشکسوتان و طرفداران پرشور ملوان که سرمایه‌های باشگاه هستند بتوانیم عملکرد خوبی داشته باشیم و امانتدار خوبی باشیم.

 

وی ادامه داد: از همه تقاضا دارم که در کنار این سرمایه‌گذاری باشگاه را مورد حمایت قرار دهند.

 

رئیس هیات مدیره باشگاه در مورد سوابق خود خاطرنشان کرد: سال‌های سال به عنوان مدیر اقتصادی کشور فعال بودم و در بحث دانشگاهی هم صاحب یک دانشگاه علمی کاربردی هستم و علاقه‌مند به ورزش هم هستم و ملوان را دوست دارم.

 

وی در مورد اینکه چه برنامه‌ای برای ورزشگاه تختی انزلی دارد گفت: با مسئولین اداره کل ورزش استان جلسه داشتیم که اگر این ورزشگاه را در اختیار ما قرار بدهند به نحو مطلوب که استانداردها رعایت شود آن را آماده کنیم. خواهش ما از مسئولین این است که یا به ما واگذار کنند و یا به صورت بلندمدت به ما انتقال دهند.

 

وی در مورد اینکه در گذشته افرادی قصد کمک داشتند اما به جایی نرسیدند یادآور شد: هدایتی زحمت کشیده و از مدیران سابق این باشگاه هم تشکر می کنم اما شناختی که دارم مطمئنا قولی نمی دهند که عملی نشود و در راستای رسیدن به اهدافمان تلاش خواهیم کرد.