جل الخالق، بعد می گویند عکس فتو شاپ بوده! نه آقایان! شما خودتان فتو شاپ هستید که حق را ناحق […]

جل الخالق، بعد می گویند عکس فتو شاپ بوده! نه آقایان! شما خودتان فتو شاپ هستید که حق را ناحق می کنید و اخلاقیات را در یک جامعه اسلامی زیر پا می گذارید!!

 

 

همان طور که پیش بینی می شد متاسفانه با حرکت غیر اخلاقی سید مهدی رحمتی بعد از پایان دیدار ملوان و استقلال در بندرانزلی هیچ گونه برخوردی نشد!


جالب آن که رییس گیلانی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال نیز در ورزشگاه بندرانزلی حضور داشت اما متاسفانه رای صادر شده از سوی کمیته انضباطی در خصوص سید مهدی رحمتی، هزاران درجه با عدالت مغایرت دارد!


این شبهه بر عکس های غیر اخلاقی منتشر شده سید مهدی رحمتی وارد شده که فتو شاپ بوده و دو عکسی که در کنار هم منتشر شده چون یکی با دستکش و دیگری بدون دستکش است، قابل سندیت برای محکومیت سید مهدی رحمتی نیست!


در حالی که عکس ها فتو شاپ نیستند و در دو زمان مختلف از بازی گرفته شده اند. عکس های اصلی عمل غیر اخلاقی دروازه بان استقلال موجود است و انکار آنها مانند این است که بگویند در یک روز آفتابی، بر همه جا دارد ماه می تابد!


و متاسفانه که تصمیم سازان این فوتبال کثیف که چند دلال شناخته شده در یک روزنامه ورزشی دولتی آن قلم می زنند و رییس همیشه خندانش حالا دارد به ریش ما هواداران مظلوم قوی سپید کاسپی می خندد، در یک روز کاملا آفتابی؛ می گویند آهای! اهالی فوتبال و مردم ایران در این روز روشن، همه جا سیاه و تیره و تار است!!


وقتی که بعد از پایان بازی ملوان و استقلال، نگارنده در هنگام مصاحبه رسانه های نوشتاری و دیداری با میر شاد ماجدی، سرپرست تیم استقلال تهران از وی نظرش را در مورد حرکت غیر اخلاقی سید مهدی رحمتی جویا شد، وی ابتدا ابراز اطلاعی کرد و سپس خواستار دیدن عکس صحنه صحنه دار شد!


هنگامی که ماجدی سرپرست استقلال تهران عکس صحنه صحنه دار را دید و جای هیچ انکاری نداشت و با این پرسش نگارنده مواجه شد که حالا چه می گویید؟ گفت که سید مهدی رحمتی فتق دارد و شما به تهران بیایید تا فتق بندش را نشانتان بدهم و سریع معرکه را ترک کرد و رفت!!


البته نه این که نمی توانستیم جواب بی ادبی و گستاخی سرپرست تیم مورد حمایت فدراسیون را بدهیم، نه! می توانستیم. اما ما از بزرگان فرهنگ و دین مان آموخته ایم که ادب از که آموختی، از بی ادبان!


چهار گلی که درون دروازه استقلال و سید مهدی رحمتی رویید، بزرگترین پاسخ ما و همه ملوانی های دنیا به این بی ادبی ها و حق کشی ها بود و هست و خواهد بود!


این جا انزلی قتلگاه سوگلی های سرخابی رانت خوار است، هنوز فینال جام حذفی سال ۹۰ را یادمان نرفته که بالاترین مسوول ورزش ایران پیش از برگزاری آن گفت ما دوست داریم پرسپولیس قهرمان شود چون  تعداد هواداران بیشتری دارد!!


هنوز یادمان نرفته که بعد از آن فینال کذایی و کثیف که جام باید به دیگر سوگولی فدراسیون یعنی پرسپولیس هبه می شد، برای مدت ها سن سیروس پر نشد.


و حالا این بار برای این که استقلال کماکان در کورس قهرمانی لیگ برتر بماند، رحمتی را تنها ۶ میلیون تومان ناقابل جریمه کردند!


باورتان می شود، عذر می خواهم نشان دادن و گرفتن آلت تناسلی در دست توسط سید مهدی رحمتی در حضور ۳۰ هزار چشم ورزشگاه بندرانزلی تنها ۶ میلیون تومان جریمه داشته و این عمل از نظر فدراسیون نشینان و کمیته انضباطی ناعادل هیچ قبح اخلاقی و شرعی نداشته است!


جل الخالق، بعد می گویند عکس فتو شاپ بوده! نه آقایان! شما خودتان فتو شاپ هستید که حق را ناحق می کنید و اخلاقیات را در یک جامعه اسلامی زیر پا می گذارید!!


به راستی اگر حرکت زشتی مشاهده نشده، چرا سید مهدی رحمتی ۶ میلیون تومان جریمه شده؟!  اگر هم مشاهده شده که حکم چرا این طوری صادر شده است؟!


سید مهدی رحمتی که دو بار در سن سیروس چهار تایی شده و طاقت شعار لایی خور را ندارد و در جواب این شعار، آلت تناسلی اش را نشان می دهد؛ به راحتی در سه بازی آینده استقلال درون دروازه این تیم قرار خواهد گرفت! بعله! به همین راحتی!!!


بازی پرسپولیس و داماش در رشت را یادتان است؟ سکانس های مبتذل رد و بدل شده بین شیث رضایی و ممد نصرتی! و حالا عمل شنیع سید مهدی رحمتی در بازی ملوان و استقلال در بندر انزلی!!


هیچ بعید نیست در فصل های آینده لیگ برتر فوتبال ایران شاهد صحنه های پورنو گرافی آشکار تر و طولانی تر در حضور چشمهای تماشاگران و در هنگام پخش زنده مسابقات از سوی سرخابی ها باشیم!


از یاد نبریم کسی که باد می کارد، طوفان درو می کند!! این یادداشت را به عنوان سند برای سال های بعد نگاه دارید، با این وضعیت اسفبار فرهنگی که فوتبال ایران به برکت وجود تیم های سرخابی سوگلی دارد، در سال های بعد شاهد و ناظر فاجعه های بدتر از اعمال شیث رضایی، ممد نصرتی و سید مهدی رحمتی خواهیم بود!!!!!

 

منبع : خرزر اسپورت – کاوه چلمبری