ناخدا حسین غلامی در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران اظهار داشت: تکلیف اسکوویچ تا پایان سال مشخص می‌شود.     […]

ناخدا حسین غلامی در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران اظهار داشت: تکلیف اسکوویچ تا پایان سال مشخص می‌شود.

 

 

 

 

غلامی درباره وضعیت اسکوچیچ گفت: ما با اسکوچیچ توافقات اولیه انجام دادیم. در حال حاضر منتظر جواب نهایی این مربی هستیم.

 

وی در ادامه اظهار داشت: ما قصد داریم برنامه‌مان برای فصل آینده را زودتر اجرا کنیم به خاطر همین اسکوچیچ باید تا ۲۲ اسفندماه جواب نهایی را برای ماندن یا جدایی از ملوان بدهد.

 

معاون باشگاه ملوان بندرانزلی درباره لیست تیم ملی اظهار داشت: ما به لیست تیم ملی اعتراض داریم چرا که توقع داشتیم حداقل یک یا ۲ بازیکن ملوان به تیم ملی دعوت شوند.

 

غلامی تصریح کرد: تیم ما در جدول رده‌بندی جایگاه خوبی دارد و برای بازیکنان توانمند است. مازیار زارع، هادی دغاغله و رافخایی بازیکنان مطرح تیم ما هستند که هیچکدام به تیم ملی دعوت نشدند براین اساس ما نسبت به این مسئله اعتراض داریم.

 

وی درباره پیشنهاد به بازیکنان سابق ملوان برای بازگشت به این تیم گفت: ما تا الان با بازیکنان سابق ملوان مذاکره نکرده‌ایم تا به تیمشان بازگردند. به هر حال تکلیف سرمربی تیم باید برای فصل آینده مشخص شود وبعد سرمربی تیم بازیکنان جدید را انتخاب می‌کند.

 

غلامی در پایان درباره چند پیشنهاد داده شده به اسکوچیچ خاطرنشان کرد: ما به پیشنهادات دیگر تیم‌ها کاری نداریم به هر حال توافقات اولیه با اسکوچیچ صورت گرفته است. اسکوچیچ باید در مورد مبلغ پیشنهادی تجدیدنظر کند تا با وی قرارداد ببندیم.

 

باشگاه خبرنگاران