اختصاصی – پس از انتشار عکس حرکت غیر اخلاقی مهدی رحمتی توسط “ملوان کلاب” در شبکه های اجتماعی و پخش […]

اختصاصی – پس از انتشار عکس حرکت غیر اخلاقی مهدی رحمتی توسط “ملوان کلاب” در شبکه های اجتماعی و پخش آن عکس در برنامه نود انتظار می رفت که محرومیتی سنگین در انتظار دروازه بان استقلال باشد اما در نهایت تعجب شاهد این بودیم که تنها جریمه نقدی برای این بازیکن در نظر گرفته شده است که این موضوع صدای همه ی فوتبالی ها را در آورد !

 


به نظر می رسد چیزی واضح تر از این عکس ها وجود نداشته باشد و دروازه بانی که ادعای اخلاق مداری اش زمانی که شماره یک تیم ملی بود گوش فلک را کرد می کرد فقط به دلیل دو شعار که برعکس چیزی که استقلالی ها از آن به عنوان فحاشی ناموسی یاد کرده اند ، تنها دو شعار فوتبالی بود ! همچین واکنش سخیفانه ای را از خود نشان داد و در نهایت هم تنها به جریمه ای نقدی از سوی کمیته انضباطی محکوم شد ! سکوت مهدی رحمتی در این چند روز کاملا نشان می داد که به او توصیه شده سکوت کند تا یک رای “سوگلی پسند” برای آبی های تهران صادر شود و همه چی ختم به خیر شود ! اما برای ما که هنوز رای بازی “ملوان-داماش” و آن توهین های وحشتناک پس از چند ماه صادر نشده این پایان ماجرا نخواهد بود و توضیحات کاملی را با تصویر برای همگان ارائه خواهیم کرد !

 

عکسی که پیشتر از سوی “ملوان کلاب” در شبکه های اجتماعی منتشر شد و در برنامه نود نیز پخش شد :

 

 

 

حسن زاده رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در خصوص عکس منتشر شده “ملوان کلاب” به ایسنا گفت : « اگر این عکس‌ها درست باشد و ثابت کند که رحمتی یک حرکت غیر اخلاقی انجام داده و کمیته‌ انضباطی پس از بررسی‌ها و تحقیقات لازم به این نتیجه‌ برسد بحثش متفاوت خواهد بود و ما در آن صورت برخورد دیگری خواهیم داشت، اما عکس های فعلی از نظر ما واضح نیست.رییس کمیته‌ انضباطی در پاسخ به این سوال که آیا شما زمان زیادی برای بررسی عکس‌ها نیاز دارید و آیا تشخیص چنین چیزی واقعا زمانبر است، به ایسنا گفت: ببینید در یکی از عکس‌ها دستان رحمتی دستکش هست و در دیگری نیست. همین برای ما شبهه ایجاد کرده است، ضمن این که در هیچ کدام از گزارش‌های ناظر داوری مسابقه و … هم چنین چیزی وجود ندارد و ما خودمان هم چیزی ندیدیم.بنابراین نباید صرفا بر اساس یک عکس قضاوت می‌کردیم. تکلیف آن دو عکس هم همان طور که گفتم روشن است و هنوز برای ما واضح و اثبات شده نیست. بنابراین کمیته‌ انضباطی که باید هر چه زودتر حکم بازی استقلال و ملوان را صادر می‌کرد، فعلا بر اساس آنچه از رفتار رحمتی اثبات شده جریمه شش میلیونی برایش در نظر گرفته و اگر در بررسی‌های بعدی به نتایج دیگری از رفتار او برسیم، برخورد دیگری خواهیم داشت . »

“ملوان کلاب” در خصوص آن عکس توضیحاتی را خدمت آقای حسن زاده ارائه می کند تا ایشان فرافکنی ننمایند ! دو عکس مربوط که به یکدیگر چسبانده ایم برای دو زمان مختلف از بازی می باشند ! عکس چپ که دستکش در دست دروازه بان استقلال نیست مربوط به پایان بازی می باشد که در حال ادامه ی حرکات وقیحانه اش بود ! و عکس راست از جریان بازی می باشد ! در ادامه نیز عکس ها را به صورت جداگانه قرار می دهیم تا آقای حسن زاده و فدراسیون فوتبال قضاوت نمایند ! البته اگر عدالتی باشد …

 

*لازم می دانیم برای انتشار این عکس ها از تمامی کاربران محترم سایت ، به خصوص خانم ها و کاربران زیر ۱۸ سال پوزش بطلبیم . امیدواریم که موجب تکدر خاطر این عزیزان نگردیم . در واقع دوست نداشتیم در فضای سایت این عکس ها را منتشر کنیم اما اظهارات رئیس کمیته ی انضباطی موجب شد برای احقاق حق هواداران ملوان و فوتبال ایران ، این کار را انجام دهیم . باز هم از همه کاربران عزیز عذرخواهی می کنیم .

 

عکس های جریان بازی :

 

 

 

 

عکس های پایان بازی :

 

 

 

 

این عکس ها را به صورت خام برای فدراسیون فوتبال و همچنین باشگاه ملوان ارسال خواهیم کرد تا ببینیم در قبال رای های “سوگلی پسند” کمیته ی انضباطی فدراسیون فوتبال ایران آیا عدالتی وجود دارد ؟!

 

 

میثم شاهین

عکس : آیدین شیرعلیان – علیرضا پوررجب

منبع : ملوان کلاب.نت (www.MalavanClub.Net)