تفاهم نامه همکاری بین فدراسیون فوتبال تاجیکستان و ایران از سوی روسای فدراسیون فوتبال دو کشور به امضا رسید.   […]

تفاهم نامه همکاری بین فدراسیون فوتبال تاجیکستان و ایران از سوی روسای فدراسیون فوتبال دو کشور به امضا رسید.

 

 

 

 

 

به گزارش روزشنبه ایرنا از واحد مطبوعات فدراسیون فوتبال تاجیکستان، این سند روز گذشته بعد ازمذاکرات میان روسای فدراسیون فوتبال دو کشور رستم امامعلی و علی کفاشیان که طیف گسترده ای از مسائل مربوط به همکاری دوجانبه را بررسی کردند، امضا شد.

 

 

در این گزارش آمده است، ˈاین یادداشت تفاهم همکاری بین فدراسیون فوتبال تاجیکستان و ایران را در بخش آموزش فوتبال ، پشتیبانی علمی و روش تمرینات و آماده سازی بازیکنان رای رقابت در سطوح مختلف، همچنین مدیریت ورزشی را تضمین خواهد کرد.

 

 

بر اساس این یادداشت تفاهم همچنین سمینارهای مشترک، سمپوزیوم ها و کنفرانس ها در نظر گرفته شده، مسابقات بین بازیکنان گروه های سنی مختلف برگزار خواهد شد. ˈ

 

 

براساس سندمذکوردانش آموزان جوان مدارس فوتبال تاجیکستان امکان خواهند داشت در تمرین ها و آموزش های مشترک با همتایان ایرانی خود شرکت کنند.

 

 

رستم امامعلی، رئیس فدراسیون فوتبال تاجیکستان گفت،موقعیت معتبر فدراسیون فوتبال ایران در آسیا و جهان نشان می دهد که این کشور دارای توان زیادی است و تبادل دانش وکسب تجربه از فدراسیون فوتبال ایران، به توسعه فوتبال در کشور ما فرصت های بیشتری خواهد داد .

 

رئیس فدراسیون فوتبال ایران ابراز امیدواری کرد که همکاری در زمینه فوتبال ˈ بین دو کشور دوست و برادر به نفع طرفین خواهد بود . ˈ