مدیر عامل باشگاه گسترش فولاد تبریز گفت: انتظار ما از کادر فنی تیم ملی در انتخاب بازیکنان، داشتن نگاهی ملی […]

مدیر عامل باشگاه گسترش فولاد تبریز گفت: انتظار ما از کادر فنی تیم ملی در انتخاب بازیکنان، داشتن نگاهی ملی وآینده نگر بود.

 

 

 

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت رسمی باشگاه گسترش فولاد تبریز، در پی اعلام اسامی دعوت شدگان به اردوی تیم ملی فوتبال کشورمان، غلامرضا سمندر در واکنش به عدم دعوت بازیکن از این تیم به اردوی تیم ملی اظهار داشت: واقعا انتظار ما از کادر فنی تیم ملی فراتر از این بود و ما بر این باور بودیم که باید در اجرای این امر نگاهی ملی و آینده نگر وجود داشت.

 

 

مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی گسترش فولاد تبریز در ادامه افزود: بحث ما تنها دعوت بازیکنان مان نیست. تیم گسترش فولاد تبریز به اذعان اکثر قریب به اتفاق کارشناسان، یکی از موفق ترین تیم ها در پرورش بازیکنان جوان و بومی است و با اتکا به همین نیرو بوده که تاکنون در اولین سال حضور در لیگ برتر در میان هشت تیم اول قرار دارد.

 

 

 

 

سمندر اضافه کرد: ما  به پتانسیل بازیکنان مان اعتقاد کامل داریم و بر این باوریم که آینده فوتبال کشور از آن همین جوانان است. تنها انتقاد ما این است که کادر فنی تیم ملی باید در انتخاب و دعوت از بازیکنان این نکته نیز در نظر می گرفت که بازیکنانی در تیم نو بنیادی همچون گسترش فولاد مشغول فعالیت هستند، با مشاهده چنین روالی، باعث تاثیر منفی روی انگیزه آنان خواهد شد.

 

 

مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی گسترش فولاد تبریز با اشاره به اینکه این امر تنها مختص گسترش فولاد نیست، گفت: چنین موضوعی برای سایر تیم هایی که شرایطی مشابه ما دارند نیز شامل می شود و فدراسیون فوتبال باید در سیاست گذاری های خود توجه به این امر را نیز مدنظر قرار می داد.

 

 

غلامرضا سمندر با تاکید بر لزوم یکدلی و اتحاد جمعی اهالی فوتبال کشور برای موفقیت تیم ملی در جام جهانی اظهار داشت: هدف و نیت همه ما موفقیت و پیشرفت فوتبال کشورمان است و اگر انتقادی را مطرح می کنیم تنها در راستای اصلاح روند موجود است.

 

 

درپایان همچنین غلامرضاسمندر ضمن تبریک پیروزی تیم فوتبال تراکتورسازی دربازی های آسیایی برابرتیم قدرتمندالاتحادعربستان آرزوی موفیقت و سربلندی برای تراکتورسازان را خواستار شد.